Авто для інваліда

0
407

В останні дні минулого року після очікування в черзі на пільгове придбання автомашини інвалід І групи загального захворювання Микола Мількевич отримав новеньку Geely.

Довідка: У головному управлінні соціального захисту населення Львівської ОДА на обліку для забезпечення спецавтотранспортом перебуває 5379 інвалідів, з них для забезпечення автомобілями першочергово – 346 інвалідів, позачергово – 391 інвалід, у порядку загальної черги – 4642 інваліди. Згідно із наказами головного управління соціального захисту населення про розподіл та видачу автомобілів інвалідам області, вже видано 57 автомобілів марки Деу СЕНС та Джиллі.

Керівник районного управління праці та соціального захисту населення Віктор Козоглодюк поінформував, що цьому інваліду довелося чекати на машину двадцять років. Унаслідок транспортної аварії він залишився без обидвох ніг, пересувається на протезах.

У приміщенні райдержадміністрації щасливих доріг Миколі Петровичу та його родині побажали керівники міста і району, представники управління праці та соціального захисту населення, інших суміжних служб, а чин освячення здійснив отець-декан Роман Сотник (УАПЦ).

Голова райдержадміністрації Роман Дякунчак, серед іншого, зазначив, що факт вручення цього засобу пересування – це не лише знак пошани керівництва держави до інвалідів, а й підтвердження подальших турботи про них та підтримки.

Голова районної ради Ольга Жила запевнила, що ця автомашина для інваліда – у районі чотирнадцята, є можливість поступово забезпечити всіх черговиків. І треба поспішати, щоб і пільговик зміг покористуватися машиною, і його родина. До висловлених привітань родині Мількевичів та всіх присутніх із Різдвом Христовим Ольга Володимирівна додала побажання, найперше, здоров’я, а ще – добробуту, любові, миру, злагоди і веселих свят.

Міський голова Миколаєва Ігор Хімчак зізнався, що радий за жителя міста Миколу Мількевича, якому автомашина посприяє розширити географію пересування, адже транспортний засіб нині не розкіш, у багатьох випадках він – необхідна річ. Побажав інваліду бути здоровим і щоб машина служила без поломок.

Отримавши ключі та документи, Микола Мількевич не стримував радості. Висловила вдячність за несподіванку саме перед Новим роком та Різдвяними святами і його дружина пані Людмила.

…І ось «цей гарний і дуже потрібний подарунок держави» освячує отець-декан Роман Сотник. Лине спільна молитва усіх присутніх за щасливі дороги. Священослужитель бажає Миколі Мількевичу користуватися автомашиною для добрих справ, а всім іншим – відчути радість від творення добра ближньому, бо життя вже неодноразово підтверджувало, що краще давати, ніж брати. Зазначив, що чин освячення – це ще один подарунок, бо сприяє людині бути в ласці Божій, перебувати під захистом Небес, особливо тоді, коли виникає небезпека для душі. На пам’ятку про цю подію Микола Мількевич із рук отця Романа прийняв іконку святого Миколая – свого покровителя і захисника подорожуючих… Тож у щасливі дороги!

Леся Бардак.

Leave a Reply

avatar