Берездівцям – 600

0
427

Свій ювілей село святкувало два дні. І у суботу, і у неділю заходи мали свої цікавинки і роздинки. Такого розмаїття концертів, розважальних заходів , а ще гостей Берездівці ще не бачили.

Так ось, у суботу розпочали із офіційної частини. Привітати ювілярів із такою поважною датою прибули представники влади. На сцену Народного Дому ступали голова райдержадміністрації Ігор Пілка, голова районної ради Василь Созоник, перший заступник міського голови Нового Роздолу Михайло Нікітін, сільський голова Горішного Микола Моцяк, головний санітарний лікар району Юрій Чейпеш. Після привітань та подарунків святковий молебень відправили сільські парохи. Сільський голова Берездівець Микола Шпак зробив своєрідний звіт перед населенням, повідомив про проблеми та здобутки. А ведучі свята Люба Челядин та Наталія Яріш зробили екскурс у історію села. Родзинкою урочистостей став виступ старожительки Євгенії Костур, яка віднайшла у своїй пам’яті події, про які сільська молодь навіть і не підозрювала. А пенсіонерка Марія Колодій також зробила односельчанам цінний подарунок – зібрала хор, який у часи існування «Просвіти» був дуже відомим на теренах усієї Ходорівщини. Опісля полилися пісенні і танцювальні вітання від Мирослави Білінської, Марічки Мазурик, Соломії Горін, Василя Лещука, Романа Ратича, Кароліни Заклик, Сюзанни Олексин, Діани Яріш, Соломії Крижанівської, Ярини Курляк, Ірини Романів, Остапа Івашкевича, Лілі Бугари, Тетяни Ядвіжак, Оксани Гринів, Андрія Сивака, Наталії Гринів, Діани Яріш, Соломії Крижанівської, Ірини Курляк, Соломії Мазурик, Софії Ядвіжак, Соломії Зварич, Романа Яріша, Вікторії Верес, Діани Макар, Ірини Карлицької, Оксани Токар, Ірини Куриляк, Мирослава Бєлінського, Наталії Григоращук, Соломії Крижанівської та Олі Яремишин А ще ансамблів – «Галичанка», «Сонечко», «Розмай», яких підготувала до виступу художній керівник Марія Гринів, хоровий колектив та Народного ансамбль «Берездівчанка» (кер. Іван Грихола). Директор Народного Дому Марія Раздарожна подякувала усім за чудове свято і хороший настрій усіх присутніх у залі.

Наступного дня усі бажаючі змогли взяти участь у спортивних конкурсах, виявити свою майстерність у малюванні на асфальті чи заспівати у карооке. Усе це вдалося організувати завдяки зусиллям сільського голови Миколи Шпака та різноманітним спонсорським допомогам.

Leave a Reply

avatar