Благодійне дійство

0
565
рок-гурт «Мері» в Миколаєві

Минулої суботи миколаївчани ще раз довели свою згуртованість та небайдужість до чужого горя. На свято Богоявлення у Миколаївському міському Палаці культури пройшов благодійний концерт, поданий популярним не лише в Україні рок-гуртом «Мері».

Ідея організації такого заходу у Дмитра Яроша та Валентина Гречухіна виникла ще місяць тому. Відразу знайшлися її прихильники (були й песимісти). Зрештою, навіть самі організатори до кінця не були впевнені, що задум викличе зацікавлення і серед миколаївчан, й серед жителів району…

Тому найперше підкреслю: був аншлаг. Більше того після завершення концерту жоден із глядачів не пожалкував, що витратив і гроші, і дві години свого часу. Адже якісна українська музика, відомі композиції, професійний звук та освітлення зробили концерт феєричним. А самі музиканти настільки «запалювали» публіку, що більшості із присутніх у залі було важко втриматися від того, щоб не підскочити із крісла і не почати танцювати. Під завершення концерту танцював і співав, здається, увесь зал.

Передаючи зібрані кошти Оксані Сенишин (а вдалося зібрати більше 45 тисяч гривень) соліст гурту Віктор Винник розповів, що це не перший благодійний захід у їх виконанні, але такого аншлагу ще не було ніде. Зізнався, що їхали у Миколаїв боязко: чи не доведеться співати у порожньому залі… Дуже тішився, що помилився.

…Днями молода, але уже професійна фотограф Марічка Буць організовує фотосесію для усіх бажаючих. І знову усі зібрані кошти будуть передані Оксані Сенишин.

Вікторія Ничта.

Leave a Reply

avatar