БРУНО ЛАФОН ВІДВІДАВ «ЛАФАРЖ ЦЕМЕНТ УКРАЇНА»

0
419

Генеральний директор та президент компанії «Лафарж» Бруно Лафон 15 вересня 2010 року зустрівся із працівниками «Лафарж Цемент Україна» (ВАТ «Миколаївцемент») у м. Миколаєві Львівської області.

Бруно Лафон прибув на підприємство разом із Ніколя Фурньє, регіональним директором. Високоповажні гості взяли участь у зборах працівників, присвячених підбиттю підсумків конкурсу «Чистота і порядок мають вагу» та у церемонії нагородження його переможців.

Раніше, напередодні традиційного Місяця безпеки і здоров’я, який щороку відбувається на підприємствах Групи «Лафарж», Бруно Лафон оголосив підтримку чистоти і порядку ключовою темою в роботі «Лафарж» у 2010 році. Адже чисте і впорядковане робоче місце є першим наочним показником високих стандартів культури всіх працівників компанії «Лафарж» і доказом того, що безпека і здоров’я є головним пріоритетом для Групи.

У рамках Місяця безпеки і здоров’я в Компанії проведено численні ініціативи та акції на підтримку чистоти і порядку. Їх метою є перехід від одноразових прибирань до систематичного підтримання чистоти і порядку на всіх виробничих об’єктах, починаючи з офісних приміщень аж до промислових площадок.

Щороку пан Лафон зустрічається з десятками тисяч працівників підприємств компанії «Лафарж» у різних країнах світу. Цього року Україна увійшла до переліку пріоритетних країн його візитів.

У своєму виступі перед працівників пан Лафон (на фото) сказав:

«Лафарж» прагне бути найкращою компанією у світі. Я впевнений, що ВАТ «Миколаївцемент» буде найкращим заводом України. Для цього він повинен спершу стати найбезпечнішим заводом. Тому, прошу Вас підтримувати досягнуту позитивну динаміку у вдосконаленні безпеки й охорони здоров’я, а також у виробництві».

Пан Лафон відзначив позитивні зміни в роботі заводу також під час відвідань виробничого майданчика, на якому тривають роботи із бетонування доріг. Останнє не лише дозволить зменшити рівень запиленості території, але й створить безпечні умови для руху технологічного транспорту на виробництві.

Ще одним важливим досягненням заводу, яке було відзначено генеральним директором, стала успішна робота відділення помелу вугілля, яке використовується як основне технологічне паливо на заводі. ВАТ «Миколаївцемент» раніше отримало нагороду Групи «Лафарж» за раціональне використання палив на заводі.

Значення цієї нагороди від Групи прокоментував генеральний директор «Лафарж Цемент Україна» Ґюнтер Сметана :

“Це важливе визнання усієї роботи, проведеної колективом заводу. «Лафарж» має 163 цементних заводи у 50 країнах, тому здобуття такої нагороди ставить нас в один ряд з найкращими заводами і в компанії, і в усьому світі.

Користуючись нагодою, хочу подякувати нашому колективу за докладені зусилля. Ця перемога демонструє, що ми добре працюємо в ключовому напрямку нашої діяльності, впроваджуючи нові високі технології та дбаючи про навколишнє середовище, і показує прогрес, якого ми досягаємо на заводі.”

У ході свого візиту в Україну пан Лафон також зустрівся з представниками українського уряду, дипломатичних кіл та банківського сектору. Ці зустрічі допомогли йому сформувати чітке уявлення щодо перспектив майбутнього розвитку України.

Leave a Reply

avatar