Чемпіонські вершини пластунів

0
400
Чемпіонські вершини пластунів

Миколаївські пластуни куреня ім.Михайла Палідовича-Карпатського за остаточними результатами стали переможцями Всеукраїнських змагань із пішого мандрівництва “Осінній Рейд-2011”. Захід у жовтні вперше проходив на теренах нашого району.

Миколаївчани випередили своїх найближчих переслідувачів на 42 бали (загалом набрали 245 балів) і очолили підсумкову таблицю у категорії «Старші хлопці». Найкраще впоралися вони з історичним краєзнавством, творчим звітом і доланням рейдового маршруту. За команду виступали Юрій Скрипець, Лев Ощипок, Василь Кобрин, Ярослав Конопельник (керівник команди), Маркіян Холодний, Степан Фарат, Василь Кіндій.

Молодші хлопці цього куреня (наймолодші у цій віковій групі) набрали 114 балів і посіли четверту позицію. А ось ще одна миколаївська пластунка Андріяна Грица (на знімку), яка долала маршрут змагу разом з івано-франківським куренем ім.Марійки Підгірянки, у загальнокомандному заліку теж стала чемпіоном України у категорії „Старші дівчата”.

Нагородження (на знімку) переможців відбулося в Івано-Франківську на Крайовій Спартакіаді. Цьогорічний Рейд, за оцінками фахівців, був набагато важчим, ніж усі попередні, але й найцікавішим.

Leave a Reply

avatar