Гімназіє, я дякую тобі!

0
447

Шкільні роки – це наука, подорожі, дружба й перше кохання. У школі ми вчимося дружити, прощати, бути милосердними, а це так важливо у наш час. Окрім знань, зі школи ми винесемо найцінніше – вміння бути людиною.

У нашому навчальному закладі усі учителі мають високий професійний рівень. До роботи ставляться професійно та відповідально. На кожному уроці панує атмосфера доброзичливості, відчувається, що педагог не просто прагне вчити, оцінювати знання, а намагається заохотити учня, націлити його глибше розкрити ту чи іншу тему. Особисто для мене, знання – це мудрість, упевненість, благородство, і саме ці якості я візьму із собою, вступаючи у доросле життя. Звичайно, завжди пам’ятатиму своїх шкільних товаришів, бо наша дружба була чистою і безкорисливою. Не знаю, як складеться моя доля, але впевнена, що в разі потреби обов’язково допоможу своїм учителям, друзям, школі.

Хочеться подякувати за здобуті знання директору гімназії І.Ониськіву, завучу та учителю фізики В.Ходзінській, класному керівнику Н.Шелепетень, учителям – географії Н.Овсянник, історії – Р.Олексину, математики – Г.Чень, хімії О.Лащів, біології – О.Баковській, англійської мови – Г.Горак, німецької – І.Паславській, світової літератури – А.Грицку та всім іншим педагогам. І хоча я провчилася тут лише два роки, ці стіни стали для мене рідними.

Учитель – це наша совість, Взірець у житті єдиний! Без нього життєва повість Не пишеться у людини. Не має свого він часу, Життя його – тільки школа. Учитель – це дружні класи Із радощами і болем. Від перших навчальних кроків До випуску й атестату Одинадцять довгих років Для нас ви – як мами й тата!

Оксана Бінас,

випускниця.

Leave a Reply

avatar