Іде святий Миколай

0
364

Не дивуйтесь, коли побачите на вулицях нашого райцентру дідуся з бородою в пишних шатах – це помічник святого Миколая, теж Микола. Він збирає листи з проханнями до Добродія і слідкує, чи всі дітки чемні. І про кожного Микола записує в блокнот: всі добрі справи та пустощі. Адже уже завтра пізно ввечері він вирушить до кожної хатинки, де живуть хлопчики і дівчатка, щоб принести їм подарунки.

А сьогодні він чекає у своїй Хатинці, яка розмістилася у музеї по вулиці Шептицького, 26, біля автобусної зупинки, на листи, малюнки, віршики, які неодмінно передасть святому Миколаю. Заходьте в гості до Миколи з 11.00 до 15.00 годин. Поспішайте, бо в помічника ще багато роботи. До Хатинки перенесли й майстерні, в яких можна відремонтувати старі іграшки. Також тут прийматимуть речі, які можете пожертвувати для знедолених людей із тюрем і психлікарні.

19 грудня, у неділю, о 13.00 год. він уже чекатиме всіх біля пам’ятника Т.Шевченку в Миколаєві. Тут відбуватимуться конкурси “Дива з снігу”, «Іграшка своїми руками». Для найменших пройдуть слухання на найкращий прояв вдячності св.Миколаю у віршиках, малюнках, розповідях. Помічник Миколая також запросить бажаючих покататися містом на справжніх санях.

До організації свята разом з «Молодіжним центром» та його керівником Любою Хомчак долучилися мер Миколаєва Ігор Хімчак, молоді депутати міської ради, Миколаївська початкова школа.

Ірина Леськів.

Leave a Reply

avatar