Із турботою про обділених долею

0
305

Про соціальний захист дітей, реалізацію права дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на сімейні форми влаштування маємо дбати всі разом, щоб такі люди не почувалися у суспільстві скривдженими чи самотніми.

Нами за 9 місяців здійснено 42 оперативні, 18 моніторингових, 23 планові (загалом 83) інспектування сімей. Проведено і 13 оперативних інспектувань осіб (ідеться про звільнених із виправних колон, тих, які перебувають на обліку у КВІ чи під слідством). 57 сімей, у яких 122 дітей, перебуває в місцевому банку сімей СЖО. Налічується 17 сімей, які перебували на соціальному супроводі.

У рамках роботи Консультативного пункту при МКЦРЛ для 56-и вагітних жінок віком 18-35 р. проведено 9 інформаційних лекцій «Що таке прийомна сім’я». При Миколаївському районному центрі зайнятості для 241 особи віком 18-35 р. проведено на цю тему 23 лекції.

Міському, селищному та сільським головам презентовано методичні рекомендації «Залучення місцевих громад до вирішення проблем дітей, сімей та молоді» з наданням методичних посібників та інформаційне повідомлення «Про сімейні форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування».

За 9 місяців було два звернення від потенційних кандидатів у прийомні батьки, але під час оформлення документів для проходження навчання відповідно до Постанови КМУ від 26 квітня 2002 р. N 565 «Про затвердження Положення про прийомну сім’ю» виявилося, що такими вони бути не можуть.

Не забуваємо і про вихованців Роздільського дитячого будинку-інтернату для дітей-інвалідів, проводимо перевірку забезпечення належних умов проживання та виховання усіх дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Ірина Бова,

директор Центру соціальних служб

для сім’ї, дітей

і молоді.

Leave a Reply

avatar