Із закладського життя

0
250

20 лютого в Народному домі Закладу відбулась уже друга зустріч із міським головою Ігорем Хімчаком та депутатами міськради. Понад три години відповідав він на чисельні запитання присутніх. А мова йшла про проблеми із питтєвою водою, ліквідацію аварійних дерев, каналізацію, вивезення сміття, освітлення вулиць.

Люди говорили, що вірять у торжество, гуманність і справедливість нової місцевої влади та депутатського корпусу. Віримо також нашому голові міста, котрий сказав, що зробить усе можливе, щоб Заклад позбувся проблем і став чистим. Місто прокладатиме новий водопровід, а кошти діставатимуть у вищих начальників ЖКУ Львова. Вирішить, щоб сміття вивозили машини із Стрия або Миколаєва, а жителі мають платити по 5 гривень з кожного щомісяця. Порадив людям, щоб писали заяви до міської ради, тоді приїде служба з охорони природи та ЖКУ і всі дерева, котрі загрожують впасти на людей і машини, зріжуть. Пообіцяв і освітити наші вулиці, бо ж стовпи і лампи стоять.

Голова довго розмовляв із людьми і вони щасливі та веселі розійшлися по домівках. І дуже дякували новому голові, що відвідав простих людей із Закладу, (більшість присутніх складали пенсіонери, хоч були й молоді, котрі прийшли із старшими). Хочеться вірити, що з понеділка почнуться роботи у Закладі. Гудітимуть бензопили, вантажитимуть сміття на машини, а на стовпах закручуватимуть лампочки…

Leave a Reply

avatar