Канікули з «Пластом»

0
376

Нещодавно миколаївські пластуни організували Окружний Мандрівний Морський Табір «У Пошуках…2010» (капітан Микола Гнатів). Нам вдалось пройти 174 км на байдарках по ріці Збруч (від Сатанова до Хотина). Вже з перших днів юні екстримали поринули у вир цікавих пригод та випробувань. Сплав виявисся значно складнішим, ніж цього очікували учасники: довелось обносити 6 ГЕС, 2 млини, пройти через безліч порогів, перекатів, бистрин, повалених дерев. За цей час юнаки і юнки дуже здружились і тримались на рівні професійної команди.

Дорогою ми побували у Медоборах, відвідали старовинні замки(Сатанівський, Чорнокозинський, Кудринецький, Скала-Подільський, Сидорівський та Хотинський), синагоги, пам’ятки архітектури, язичницьке капище, печеру «Відлюдника», Троянів вал, лінію оборони часів другої світової, водоспад Збручанський. Люди, яких ми зустрічали, були дуже привітними та гостинними, часто допомагали нам з питною водою, продуктами харчування і консультували у різних питаннях.

Флора та фауна у тих місцях надзвичайно різноманітна, красива та цікава. Незважаючи на чисельні перешкоди і несподіванки, наші пластуни повернулись додому «живі і здорові», мало того ми дуже раді, що нам вдалося провести цей табір, повні нових вражень і готові підкоряти нові вершини на шляху до відродження традицій і культурних цінностей українського народу. Провід табору висловлює щиру подяку Богдану Гнатіву за допомогу у організації та переведенні табору.

Leave a Reply

avatar