Київецькі берізки шанують школярі

0
393

Нещодавно у другому класі Київецької школи пройшов відкритий урок на тему екологічний проект «Берізка без сліз», який разом із своїми вихованцями підготувала учитель Леся Щепаняк.

У уроці-дослідженні окрім учнів другого класу були задіяні ще й старшокласники. Метою заходу було правильно оцінювати негативне й бездумне ставлення до природи; формувати у дітей інтерес до навколишнього середовища; поглибити знання про цілющі властивості берези; розвинути комунікативні, творчі здібності, вміння робити висновки, відстоювати свою думку, презентувати свої дослідження.

Учасників було поділено на своєрідні команди. Екологи Діана Гриців, Оксана Пташник та Іван Осінський підготували виступ на тему – «Природа-мати, вмій її охороняти». Окрім цього діти виголосили звернення до жителів села із проханням берегти і любити природу. Пам’ятати про те, що кожне дерево має право на життя. Журналісти Оксана Дроздик, Ірина Мальків та Максим Кіндій говорили на тему – «З природою живи у дружбі, то буде вона тобі у службі». Вони розповіли про березу і її лікувальні властивості. Природознавці Наталя Феденко, Марія Ільків та Олег Мелешко говорили про любов до природи та зібрали наукову інформацію про пору збирання березового соку. Фотокореспонденти Юлія Вуйко, Христина Мельниченко та Христина Загорецька підготували фото-виставку та виставку картин, які відобразили красу беріз. Літератори Степан Андрусик, Роман Майкут та Андрій Процан побували у бібліотеці, попрацювали із додатковою літературою і підготували збірочку поезій про берези. Творці Назар Синиця, Тарас Москвич та Володя Загорецький розповіли про вироби, які можна виготовити із цього деревця. Кожна із груп мала можливість продемонструвати зроблене, а усе це перепліталося чудовими піснями, танцями та театралізованими дійствами.

А ще одним підтвердженням того, що усі вихованці Лесі Щепаняк люблять і шанують природу є березовий гай, який росте біля школи. І усі і десятикласники і первачки із задоволенням садіть там нові деревця і доглядають за ними.

Leave a Reply

avatar