«Книга – світло дня і зорі ночі»

0
318
бібліотека

Минулої п’ятниці в читальному залі центральної районної бібліотеки професійне свято відзначили працівники бібліотечних установ району. Святкову зустріч-семінар розпочали ведучі Ірина Фітьо та Леся Попик, які зауважили, що свято бібліотекарів відзначають і читачі, адже вони – невід’ємна складова діяльності книгозбірень.

Із вітальними словами звернулася голова районної ради Ольга Жила, яка, серед іншого, зазначила, що бібліотечні працівники Миколаївщини – це жіночий колектив, який несе ще й тягар домашніх обов’язків, і варто врахувати, що сучасне життя – непросте. Особливо чуттєво його описують у книгах письменники. А працівники бібліотек намагаються мудро, талановито передати їх зміст читачеві, радять познайомитися із справді вартісними книгами.

Із професійним святом та із Днем Віри, Надії Любові, Софії – одинадцятьох присутніх іменинників привітав заступник голови райдержадміністрації Роман Ониськів.

Про важливу роль бібліотек крізь призму історії, особливо у селах, йшлося у зверненні до присутніх керівника райвідділу культури і туризму Ірини Іваночко, яка відзначила важливу роль бібліотечних працівників, серед іншого, і в організації та проведенні «Книжкової толоки» в Миколаєві.

А директор центральної районної бібліотеки Віра Блискун ствердила, що комп’ютер книгу не переможе, бо вона повніше віддзеркалює душу народу.

-У вашому товаристві завжди почуваюся своєю. Своїми знаннями, досвідом, набутими не тільки на роботі, а й у звичайних буденних справах, ви ділитеся охоче – в унісон авторам книжок, які виплеснули свою мудрість для інших на папір, – зазначила читач бібліотеки Леся Бардак і присвятила винуватцям свята доречні поетичні рядки.

Грамотою районної ради та райдержадміністрації нагороджено директора ЦРБ Віру Блискун; грамотою обласного управління культури і туризму – Надію Борсук, Олександру Фіцало, грамотою районного відділу культури і туризму – Ганну Козенську, Ірину Фітьо, Надію Грохолу, Ольгу Мошовську, Стефанію П’ясецьку, подяку висловлено Марії Федас, Ользі Івандюк, Ірині Павлюк, Євгенії Регусевич, Любі Тимчишин.

У подарунок бібліотекарам співали пісень найактивніші читачі. Власні вірші прочитала бібліотекар із Липиць Катерина Савченко, а бібліотекарі зі Стільська й Ілова: Ольга Кулачковська і Надія Гергерт – виконали дві пісні – спільно із колегами по роботі…

Leave a Reply

avatar