«Колосу» – 60

0
444

Ювілей для кожної людини – незабутня і пам’ятна дата. Ще значимішою вона стає тоді, коли у її поняття вкладається цілі покоління людей. Ось так і «Колос» – структура, що 60 років об’єднує в своїх рядах сільських тренерів, інструкторів, спортсменів. Своєрідний звіт за останні 5 років робить голова районного ФСТ «Колос» Олег Ревера.

– Потужним стартом моєї роботи стали перші районні змагання „Козацькі забави”, які провели 24 серпня 2005 року. Саме тоді переможцем стала і наша команда. А в області тоді наші спортсмени вибороли срібло. Із вересня 2005 по січень 2006 року проводили районну першість з пауерліфтінгу, міні-футболу та волейболу, у яких взяли участь більше трьохсот дітей з Миколаєва та району.

Одночасно тоді велася робота із відновлення ДЮСШ „Нива-2004″ та реєстрації в управлінні юстиції ВФСТ „Колос”. У 2006 році власними силами відновили діяльність спортивного залу у Миколаєві, відкрито секції з пауерліфтінгу , жиму лежачи, фітнесу , гирьового спорту та волейболу . За цей період наші вихованці взяли участь у „Козацьких забавах” , обласних змаганнях з гирьового спорту та волейболу . Вперше виступили на чемпіонаті України з пауерліфтінгу. Саме тоді Андрій Давид здобув звання чемпіона. До 2 травня 2007 року було дуже складно із фінансуванням і уся робота ВФСТ „Колос” велася виключно за спонсорські кошти. Та незважаючи на це, наші спортсмени стали призерами України у багатьох видах спорту і були нагороджені обласною радою товариства . Як наслідок, наступного року фінансування було збільшено. Відкрили секції із футболу пауерліфтінгу , шахів та настільного тенісу . А ДЮСШ „Нива = 2004″ стала однією із кращих спортивних шкіл обласного товариства „Колос”.

Торік наші спортсмени взяли участь у змаганнях із міні-футболу – призери

України. Турнір „Даруймо радість дітям” – призери України, „Золотий колосок” -призери України.

Пауерліфтінг – чемпіони та призери України. Виховано чотирьох майстрів спорту. А ще були обласні змагання із шахів, тенісу, більярду, волейболу та футболу.

Приорітетом у роботі ФСТ„ Колос” у 2010 році є розробка та впровадження районної програми розвитку фізичної культури та структури товариства , а також створенню нових спортивних клубів та організацій на селі. Сподіваємося на підтримку та розуміння від влади, зокрема депутатів.

Наостанок: 10 липня в Угерську (Стрийщина) відбудеться обласна спартакіада, присвячена вище згаданому ювілею. Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у змаганнях із жіночого волейболу, легкоатлетичного кросу, настільного тенісу, шахів, шашок і окремо спортивних сімей.

Записала Вікторія Ничта.

Leave a Reply

avatar