Крим і Москва підписали програму співпраці до 2013 року

0
394

В рамках сьогоднішньої зустрічі в Севастополі голова уряду Криму Василь Джарти і мер Москви Юрій Лужков підписали програму співробітництва на 2011-2013 роки.

“Програма передбачає співпрацю Ради міністрів Криму та уряду Москви в різних напрямках, зокрема, соціальний, культурний, економічний та науковий”, – повідомив Василь Джарти.

Чиновник також висловив надію, що всі пункти підписаного документа будуть втілені в життя.

Василь Джарти розповів про спільну роботу з Юрієм Лужковим, всі цілі якої будуть направлені на поліпшення відносин між Кримом і Москвою.

“Є безліч питань, в яких Крим і столиця Росії можуть обмінюватися досвідом в сфері охорони здоров’я”, – додав Джарти.

За словами кримського голови, згідно з підписаною програмою, у другому півріччі цього року в Москві планується відкрити магазини, в яких буде реалізовуватися продукція Кримського півострова.

Будівництво мосту через Керченську протоку

“Москва і Крим будуть разом розглядати будівництво мосту через Керченську протоку”, – зазначив Василь Джарти на сьогоднішній зустрічі з керівниками парламенту і Ради міністрів Криму.

Разом з тим, виступаючи на церемонії підписання, кримський чиновник висловив жаль у зв’язку з тим, що дуже тривалий час Крим обходила російська сторона. Причиною таких взаємовідносин він назвав політику української держави, яка не звертала уваги на Росію, і на Москву тим більше.

Василь Джарти нагадав, що існують наміри Президента України створити умови для того, щоб Крим став перлиною України. Для цього, за його словами, готується закон про Крим, який допоможе поліпшити інвестиційну привабливість Автономної Республіки, де інвестор буде відчувати себе комфортно і гідно.

“Співпраця з Москвою стане поштовхом для розвитку Криму”, – зазначив чиновник.

Серед пріоритетів співпраці Василь Джарти назвав розвиток санітарно-курортної сфери і рекреації, розвиток сільського господарства, транспорту та альтернативної енергетики, зокрема будівництво вітроелектростанцій.

Leave a Reply

avatar