«Лафарж» підсумувала традиційний місяць з безпеки праці та охорони здоров’я

0
304
Лафарж

Компанія «Лафарж»», що представлена в Західній Україні підприємством ВАТ «Миколаївцемент», провела вже традиційний червневий місяць з безпеки праці та охорони здоров’я. Кульмінацією і, по суті, логічним завершенням цього місяця став День відкритих дверей на підприємстві, що відбувся 30 червня у Миколаєві.

В рамках цьогорічного місячника особливу увагу було привернуто до безпеки на дорозі.

Для відвідувачів заводу, які виявили бажання ознайомитися з роботою головного інвестора Миколаївського району та дізнатися про основні засади роботи компанії «Лафарж», працівники ВАТ «Миколаївцемент» запропонували цікавий і навчальний квест «Перегони в ім’я безпеки» (на фото – оголошують переможців), у якому змагалися водії на знання правил дорожнього руху, оминання перешкод заднім ходом автомобіля, правильний вибір та встановлення дитячого автокрісла у салоні авто, визначення ризиків впливу алкоголю на організм людини і т ін.

«Цьогорічний місяць з безпеки та здоров’я був для нас особливо насиченим та корисним. Стосувався він в основному дуже важливої тематики – безпеки на дорозі. Ми провели велику соціальну кампанію не лише через ЗМІ, а також і для нашого підростаючого покоління – у школах Миколаївського району були проведені конкурси на кращі малюнки та листи до батька на тему вуличної безпеки. Сподіваємося, що дані заходи, а також сьогоднішній день значно підвищать самосвідомість всіх громадян і вони стануть уважнішими на дорозі», – інформував директор заводу ВАТ «Миколаївцемент» Ханнес Пюшель.

Відтак, в рамках червневої кампанії «Миколаївцемент» створив ряд промоційних аудіороликів із соціальної реклами, щоб закликати усіх водіїв бути обережними на дорогах. Основна їх тематика – не вживати алкоголю будучи за кермом, не говорити по телефону під час водіння автомобіля, мати завжди пристебнуті паски безпеки й ін.

Крім того, Компанія залучила представників обласної та районної ДАІ, і вони провели навчання для усіх категорій водіїв приватних чи службових авто, розповіли їм про оновлені правила дорожнього руху, права та обов’язки водія як учасника дорожнього руху.

В межах програми «Безпека на дорозі» у 2010 році Компанія інвестувала понад 1 млн. грн. у ремонт доріг Миколаївського району, освітлення вулиць та облаштування автобусних зупинок, аби уникати ДТП і їх жахливих наслідків.

Максим Бацик.

P.S. Нагадаємо, минулого року ВАТ «Миколаївцемент» було відзначено дипломом за просування практики охорони здоров’я і безпеки в рамках II Національного конкурсу кейсів з корпоративної соціальної відповідальності. Підприємство представляло свій бізнес-кейс на тему «Безпечна робота – здорове життя», оскільки безпека праці й охорона здоров’я людей є головним пріоритетом ВАТ «Миколаївцемент».

Leave a Reply

avatar