Літературна зустріч

0
475

Наприкінці квітня четверо надзвичайно цікавих і талановитих стриян – Василь Щекун, Зеновій Медюх, Юрій Мокрицький та Ігор Борщик – відвідали Дроговиж і Устя, щоб поспілкуватися з людьми та трохи розважити селян у час економічної кризи.

І треба сказати, що своїм виступом не залишили нікого байдужим. Очільники стрийської “Просвіти”, кожен з них працює на відповідальній роботі і є активістом у громадському русі. Ігор Борщик розважав слухачів читанням своїх гумористичних творів із презентованої книжки «Чоботята», разом із Зиновієм Медюхом виконував авторські пісні. Філософським роздумами про високе і буденне ділилися народні філософи Василь Щекун та Юрій Мокрицький. Спілкування тривало протягом двох годин. Все було б дуже добре, якби гостей прийшла послухати не лише жіноча та дитяча аудиторія. Та, на жаль, чоловіки в цей час були «на пиві».

Попри те, такі зустрічі плануються у всіх селах району. А вже цієї неділі в Устя о сьомій годині надвечір завітають гості цьогорічної «Книжкової толоки» Наталка Криничанка та Наталка Трохим. В другій годині дня вони матимуть концерт у Миколаєві біля каплички Писанки або ж (в разі негоди) в актовому залі школи мистецтв.

Leave a Reply

avatar