Мандрівка на Явірник

0
334
Явірник

27 жовтня миколаївські пластуни разом з гуртківцями Новороздільського БДЮТ та туристами-краєзнавцями з Веринської ЗОШ здійснили сходження на гору Явірник.

О 10.20 прибули до Студеного, де пересіли на інший поїзд і за десять хвилин приїхали на станцію Бескид. Тут і розпочинався маршрут.

Іти було весело. Погода підбадьорювала. Свіже ранкове повітря й осіння природа додавали енергії. Усі й не зогледілися, як вийшли на вершину Явірника. На схилах гори ростуть переважно буки і явори, подекуди є і хвойні. Північно-східний схил хребта, який вище від рівня моря на 600-800 м, вкритий буковим пралісом, де дерева сягають 40-45 м висоти. Від чарівних карпатських краєвидів хотілося співати. І пісні полинули увись. «Мене манили гори, доторкнутись не можу» – такі відчуття охопили усіх від оглядання навколишніх хребтів Боржави, Вододільних і Сколівських Бескидів, які досконало відкриваються з Явірника. Пригрівало сонце, і сніг, який де-не-де лежав, яскраво виблискував. Це усім дуже подобалося.

Намилувавшись природою, набравшись від неї енергії, поволі помандрували до станції у Лавочному. Там о 17.30 потягом вирушили до Стрия, а звідти маршруткою – додому.

Leave a Reply

avatar