Михайло Цимбалюк: влада підтримає інвестора

0
386
Михайло Цимбалюк: влада підтримає інвестора

30 березня голова Львівської облдержадміністрації з робочою поїздкою відвідав Миколаївський район.
Михайло Цимбалюк ознайомився з потужностями ВАТ «Миколаївцемент» та провів нараду з керівництвом заводу. Голова ЛОДА наголосив на тому, що влада завжди підтримуватиме добросовісного інвестора, який дотримується взятих на себе зобов’язань, створює робочі місця та виплачує зарплату. А також сприятиме у спрощенні бюрократичних процедур.

Цього ж дня Михайло Цимбалюк оглянув у Миколаєві новий акушерський корпус. Для завершення будівлі потрібно понад 7 млн. грн. Голова облдержадміністрації зазначив, що частково це можуть бути кошти обласного та районного бюджетів, а також спонсорів. ЛОДА готова зі своєї сторони знайти близько 4 млн. грн. на обладнання для цього пологового будинку.

Також М.Цимбалюк взяв участь у відкритті рентгенівського кабінету у Миколаївській центральній районній лікарні. На заході також були присутні начальник ГУОЗ ЛОДА Сергій Федоренко, голова Миколаївської РДА Ігор Пілка, голова Миколаївської райради Ольга Жила, головний лікар Миколаївської КЦРЛ Богдан Чечотка, генеральний директор ВАТ «Миколаївцемент» Гюнтер Сметана, менеджер з операційної діяльності заводу Ханнес Пюшель.

Кошти на придбання рентген-апарату в сумі 1 млн. грн. надало підприємство ВАТ «Миколаївцемент» в рамках інвестиційної угоди. «Хочу подякувати інвесторам, які не тільки забезпечують робочими місцями, а й виконують свої соціальні зобов’язання. Це приклад добросовісного інвестора. Влада зі своєї сторони всіляко сприятиме та допомагатиме таким інвесторам», – знову підкреслив голова Львівської ОДА. Зі своєї сторони він подарував до рентген кабінету захисне обладнання.

Головний лікар Миколаївської ЦРЛ Богдан Чечотка розповів,що завдяки сучасному рентгенівському апарату італійського виробництва “Clinomat” можна діагностувати та виявляти ранні стадії онкологічних та різноманітних інфекційних захворювань. Апарат здатний працювати як за цифровою системою, так і з аналоговою плівкою, медики чекали на таке обладнання більше десяти років.

На завершення робочої поїздки М.Цимбалюк побував на Миколаївському заводі будівельних сумішей «Хенкель Баутехнік (Україна)». Знайомив гостя із виробництвом Андрій Дрималик, начальник структурного підрозділу компанії.

Ірина Леськів.
Фото Ігора Гнатіва.

Leave a Reply

avatar