Миколаївські шерлоки холмси в дії

0
632
Миколаївські шерлоки холмси в дії

Школярі з Миколаєва та району позмагались у знаннях Конституції. У районній бібліотеці чотири команди юних правників взяли участь у правовому брейн-рингу. З нагоди Дня Конституції львівська філія громадської організації «Інститут судового менеджменту» та адміністрація Миколаївського районного суду П. Лі та М. Дмитречко організували правове дозвілля молоді.

Учасників брейн-рингу чекали вісім цікавих конкурсів, зокрема: правознавча бліц-розминка, інтелектуальний штурм, конкурс «Чорний ящик», юридична математика, дошка запитань, художній конкурс. Учні пограли у Шерлока Холмса і спробували розгадати його телеграму, окрім того зібрали правову мозаїку. Юні правники під час конкурсів проявили швидкість, логіку, мислення, інтелект. А компетентне журі у складі В. Блискун, О. Левицького, М. Коник та Н. Покиданець визначило переможців. Отож, загальнокомандне перше місце здобула команда «Феміда» із с.Рудники, 2 – «Закон», 3- «Праволюби», 4 – «Борці за право». Переможці отримали сертифікат в місцеву піцерію, а всі інші учасники команд – сертифікат на похід в боулінг. Журі також відзначило активних учасників грамотами – О. Мовчан, А. Грицу та М. Курик.

«Діти – наше майбутнє, а правосвідомі діти – це наше квітуче майбутнє» -резюмувала вдале завершення правового брейн-рингу одна з організаторів Поліна Лі.

Leave a Reply

avatar