На Майдані Незалежності зібралися близько чотирьох тисяч пікетників

0
422

На Майдані Незалежності в Києві, за даними правоохоронців, перебувають близько чотирьох тисяч підприємців, які протестують проти нового Податкового кодексу. Вони вимагають ветувати Податковий кодекс, розпустити парламент і відправити у відставку главу МВС.

Останню вимогу зі сцени мітингу озвучив підприємець з Одеси разом з вимогою накласти вето на Податкової кодекс. Учасники акції схвальними вигуками підтримали цю вимогу.

Бізнесмени пояснюють це тим, що представники правоохоронних органів протидіяли їм своїми вказівками, які забороняють перевізникам надавати транспорт для потреб охочих потрапити на Майдан.

За даними правоохоронців, з різних регіонів України на акцію протесту прибули три потяги і дев’ять автобусів зі Львова та Житомира. При цьому підприємці з багатьох регіонів України продовжують прибувати до Києва різними видами транспорту.

Охорону громадського порядку забезпечують 1500 співробітників міліції і військовослужбовців внутрішніх військ МВС України, включаючи резерви.

Ранковий мітинг почався з виконання державного гімну України.

Люди продовжують прибувати на Майдан.

Як повідомили організатори протесту з імпровізованої сцени, аналогічні акції мають відбутися у четвер по всіх українських містах. Метою акцій у регіонах буде звернення до місцевих рад для того, щоб вони попросили Президента ветувати Податковий кодекс.

Leave a Reply

avatar