Наслідки негоди

0
431
Наслідки негоди

Рясні дощі у минулі вівторок та середу призвели до чергової великої води, і не тільки у водоймах. Із самого ранку поступив тривожний сигнал із вулиці Нової у Рудниках. А ще до обіду постраждали і жителі Київця, Криниці,Устя.

Як повідомив начальник Миколаївського РВ МНСУ у Львівській області, підполковник служби цивільного захисту Ігор Біжик, станом на 06.30 хв 8 липня залишалися підтопленими 9 житлових будинків у Рудниках. У Київці внаслідок підняття води у місцевому каналі підтоплено 20 підвалів та 5 житлових будинків. Загалом по району залишаються підтопленими 14 будинків, 23 криниці, 23 підвали, 20 подвір’їв, 5 присадибних ділянок. Така ситуація виникла тому, що місцева влада не прочищає русла потічків і маленьких річок. Канали замулені і захаращені.

Вже близько 9 години ранку до кабінету головного МНСника зателефонував перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Фик і повідомив, що у Рудниках в напрямку вулиці Садової прорвало захисний вал (належний рибгоспу) річки Брідниці.

Роксолана Попович.

Leave a Reply

avatar