Односельчанам не байдуже

0
446

18 липня 2010 року о 15.00 годині жителі села Більче ініціювали схід села у зв’язку із трагічною смертю односельчанина Зрайла Івана Васильовича, 1980 р.н., на ставах, які знаходяться на території Більченської сільської ради. Про схід села було повідомлено священиками у церквах села.

Розпочався схід села з вимог жителів сіл Більче та Болоня про притягнення винних осіб до відповідальності. Розповідали жителі про минулі випадки безпідставного побиття на вказаних ставах у минулому: жителі були побиті, шукаючи своїх коней, корів, навіть ідучи тільки дамбою цих ставів.

За півгодини було зібрано 585 підписів з вимогою припинення діяльності рибомеліоративної станції на території Більченської сільської ради та за об’єктивне розслідування смерті односельчанина Зрайла І.В. на ставах.

Після сходу села відбулася позачергова сесія сільської ради, на якій було прийняте таке рішення: подати клопотання в Миколаївську міжрайонну прокуратуру про розслідування смерті гр.Зрайло Івана Васильовича; звернутись в засоби масової інформації щодо проведення незалежного журналістського розслідування причин трагічної смерті Зрайла І.В.; клопотати перед Миколаївською РДА припинити діяльність рибомеліоративної станції на території Більченської сільської ради у зв’язку з чисельними протиправними діями працівників даної організації.

Leave a Reply

avatar