Олександр Божик: «У свої 30 я – щасливий!»

0
397

В Україні панує масове захворювання на талант-шоу. Для нас, глядачів, – це ще одна розвага, а для талановитих людей – можливість для кроку вперед. Саме завдяки участі в шоу «Україна має талант» засяяла зірка талановитого скрипаля зі Львова. Олександр Божик став фіналістом 2 сезону.

– Зі всіх музичних інструментів ви обрали скрипку. Чому?

– У раньому віці музиканти не обирають інструмент. Батьки спочатку відправили мене вчитися грі на флейті. Але директор школи сказав, що в мене дуже довгі пальці і краще мені зайнятися грою на скрипці.

– Ви отримуєте задоволення від музики?

– Завжди отримую. На жаль, у житті були такі моменти, коли хотів кидати гру на скрипці, бо дуже важко кудись пробитися з класичною музикою. Але років 2-3 тому вирішив посилено зайнятися музикою і зараз вона стала моїм другим «я».

– Що вас підштовхнуло піти на шоу «Україна має талант»?

– Сам вирішив взяти участь у проекті. Я переглянув в інтернеті відео першого сезону шоу і дуже зацікавився. Звичайно, мав певні заготовки. Я розумів, що прийти на таке грандіозне шоу з нічим немає сенсу. Класикою, як би вона не була ідеально виконана, нікого не здивуєш. Я професійний скрипаль, а це мало кого цікавить на телебаченні. Тому вирішив вразити неординарною грою. Усе починалося з різних положень: смичок між ногами, смичок на голові. А вже під час шоу я придумав гру на двох скрипках, обрізання струн. Зараз теж маю дуже багато цікавих ідей. Але це глядачі побачать з часом.

– Тобто, щоб заграти на двох скрипках одночасно, ви витратили на підготовку дуже мало часу. Адже різниця між записами шоу та прямим ефіром – 3 місяці.

– На двох скрипках я навчився грати буквально за тиждень. Це, насправді, було дуже важко. Але зараз мені важко грати на трьох. Тому все приходить з часом і, звичайно, з практикою.

– Зараз шоу «Україна має талант» проводить різні концертні тури. Вас запрошують?

– Запрошують. Та не завжди виходить кудись поїхати. Бо для мене головне – моя сім’я. За кілька днів мені виповниться 30 років. День народження співпало з туром по Криму. Та я спочатку обираю своє особисте життя і ніколи не проміняю друзів на проекти. Головне, щоб дорогі мені люди були щасливі. Зараз їду в Сінгапур від СТБ. Обрали трьох кращих за всі три сезони з «Х-фактора», «Танцюють всі» і «Україна має талант». Оскільки поїздка займає всього три дні, я погодився.

– Знаю, що не так давно ви виступали перед ув’язненими виправної колонії у Закладі. Ваші враження.

– Мені влаштували справжню екскурсію. Сподіваюсь, що мій виступ залишив для тих молодих людей хоч краплю людяності, доброти, любові та щастя.

– Можете назвати себе щасливою людиною?

– Так. Завдяки шоу «Україна має талант», рекламі, яка була для мене зроблена, я можу зараз повністю реалізовуватися і можу здійснювати свої мрії. Зараз я записую свій перший альбом. Восени він вже буде готовий. Готую тур Україною. Вже відбувся перший сольний концерт. Тобто, життя прекрасне і я щасливий.

– Що ви можете побажати нашим читачам?

– Брати удачу за хвіст, ризикувати, вірити в краще і бути щасливими.

Марія Шиманська.

Leave a Reply

avatar