Операція «Бюджет»

0
446

Із 16 квітня працівники відділу податкової міліції у Стрийському районі активно працюють в рамках широкомасштабної операції «Бюджет», метою і завданням якої є підвищення ефективності контрольно-перевірочної роботи, виявлення та руйнування схем ухилень і мінімізації податкових зобов’язань, припинення протиправної діяльності суб’єктів господарювання та ліквідації міжрегіональних схем ухилення від оподаткування Зрозуміло, передбачено притягнення до відповідальності організаторів та виконавців кримінальних схем із створення та діяльності «вигодоформуючих» та «вигодотранспортуючих» СГД. Сумлінні ж платники податків в свою чергу звільнятимуться від податкових перевірок.

Оперпрацівники податкової міліції, яких закріплено за кожною із ДПІ у зоні обслуговуваня Стрийського, Миколаївського, Жидачівського та Сколівського районів, залучені до опрацювання декларацій в межах наданих їм повноважень.

Станом на 21 квітня податковими інспекціями в зоні обслуговування отримано 58 декларацій із визначених податковими органами 94 СГД , які належать до так званої групи «ризику». Платникам, які не здійснюють діяльності або в яких немає оборотів , запропоновано здати свідоцтво платника ПДВ. Так, станом на 22 квітня анульовано 33 таких свідоцтва. Отож, керівництво ВПМ ДПІ у Стрийському районі звертається із проханням до керівників та засновників підприємств-платників ПДВ , які не здійснюють діяльності, не подають звітності тривалий час, з’явитися в ДПІ за місцем реєстрації для вирішення питання про ліквідацію чи закриття підприємства.

Для отримання будь-якої інформації з даного питання звертайтеся за телефоном податкової міліції (0245)-5-71-10.

М. Лучинець, начальник ВПМ

ДПІ у Стрийському р-ні,

підполковник податкової міліції.

Leave a Reply

avatar