«Під прицілом» ЖКУ

0
358

Що вже зроблено і що ще планує зробити для належної готовності міста до свята Незалежності України Миколаївське житлово-комунальне управління, – розповідає директор Андрій Танчак:

– Розпочну із того, що за останні місяці ми придбали чимало необхідної для нашої роботи техніки. Маємо дві нові газонокосарки, якими вже встигли скористатися у центральному парку, а також між багатоповерхівками. Купили й кущоріз. Завдяки цьому робота наших працівників є швидшою і якіснішою. Щодо іншого виконаного, то вже зробили розмітку дороги, побілили бордюри. У місті наново встановили 20 дорожніх знаків. Постійно косимо газони, обрізуємо дерева, Зробили ремонт кількох цокольних будинків по вул. Данила Галицького. Завезли пісок на дитячі майданчики.

Проблемою залишаються дахи багатоповерхівок які потребують ремонту. Адже споруди старі, а ще перенасичені антенами. А ось коштів на такі проблеми бракує. Також значної шкоди завдали нещодавні урагани і неспинні дощі. Через негоду з’явилися проблеми якісного постачання електроенергії.

Хотілось би нагадати жителям району про заборону вивезення сміття на стихійні сміттєзвалища. Такі правопорушення караються штрафом. Зараз працює спеціальний загін, який може, так би мовити, застукати на гарячому. В такому випадку порушники будуть притягнуті до адміністративної відповідальності.

Плануємо відреставрувати сміттєві майданчики, обкласти шлакоблоком, поштукатурити, тобто привести в належний стан. Звичайно, триматимемо місто у чистоті і належному стані не тільки із нагоди свят.

Настя Стасів.

Leave a Reply

avatar