Пластуни Нового Роздолу вітали матерів!

0
402

В другу неділю травня, коли навколо природа активно пробуджується зі сну, своє свято відзначають матері. Здавалося б, що навколо цих героїнь, які подарували світу життя, в цей день повинні лунати привітання, щирі слова подяки за їх невтомну працю, море квітів, солодощів і просто вдосталь приємних відчуттів. Проте не завжди діти, онуки пам’ятають про день матері, єдиний день в році присвячений лише їй.

Тому у Новому Роздолі ще в 1989 році товариством «Милосердя» на чолі з Марією Віщук було розпочато добру справу, а саме вітати матерів міста. Благодійну акцію товариство здійснювало до 1993 року, в якому до них приєднався Новороздільський «Союз Українок» на чолі з Марією Іваницькою і спільними зусиллями продовжували приємно дивувати матерів. У 2005 році естафету «Союз Українок» передав Новороздільському пластовому осередку.

І от вже п’ятий рік Національна Скаутська Організація України «Пласт» у Новому Роздолі проводить благодійну акцію до дня матері. Напередодні ми – пластуни збираємось у домівці, що на проспекті Шевченка 4 і власними руками робимо для матерів нашого міста красиві букетики. Кожного року, для того, щоб всіх матерів привітати ми робимо 1500 букетиків. 2010 рік не став винятком. Вже наступного дня, у неділю, пластуни одягнені у випрасувані однострої, чекають матерів біля місцевих церков, щоб сказати ці приємні для кожної мами слова: «Вітаємо з днем матері!»

Ця копітка робота займає дуже багато часу і натхнення, в кожен букетик ми вкладаємо частинку своєї душі і просто робимо це з любов’ю. Адже так приємно бачити щасливі та заплакані від радості обличчя матерів, яких ми вітаємо. І поки пластуни є у Новому Роздолі доти матері знатимуть, що таке щастя та любов до ближнього.

пластунка-вірлиця Марія Баглай

(організовую цю акцію вже другий рік)

Leave a Reply

avatar