Пологовий розширять до перинатального центру

0
302

Незавершений акушерський корпус Миколаївської районної лікарні буде перепрофільований у перинатальний центр.

Питання добудови пологового – одне з найактуальніших для районної влади, яка ставить собі за мету якнайшвидше здати довгобуд в експлуатацію.

Водночас, оскільки в Україні планується впровадження медичної реформи, яка не обмине і нашого району, визріла ідея змінити профіль акушерського корпусу на перинатальний центр, що фізично можливо завдяки величезній площі будівлі. Це дозволило б об’єднати в одному приміщенні акушерську, неонатологічну і педіатричну служби, які надаватимуть допомогу жінкам, вагітним з патологією, породіллям і новонародженим.

Ще на початку року цю тему обговорили голова Миколаївської районної ради Ольга Жила та головний лікар райлікарні, депутат обласної ради Богдан Чечотка, який підняв зазначене питання і на липневій відеоконференції з питань реформування і розвитку перинатальної допомоги в Україні з міністром охорони здоров’я. Водночас, Миколаївська райдержадміністрація на листовне звернення з такою пропозицією до головного управління охорони здоров’я ЛОДА отримала погодження.

Фінансуватиметься перепрофілювання акушерського корпусу в лікувально-профілактичний заклад нового типу в рамках національного проекту зі створення мережі перинатальних центрів України.

Ірина Леськів.

Leave a Reply

avatar