Ралі: на старт!

0
338

Компанія «Червоненко Рейсінг», котра до квітня займалась організацією Чемпіонату України із ралі, відмовилась від цього. Причини нам невідомі, зауважимо лиш, що саме з приходом цієї компанії ралі на території нашого району не проводилось. Кажуть, відповіді треба шукати у площині комерційних інтересів, зокрема і в конкуренції спонсорів. Та менше з тим. У зв’язку із тим, що всю організацію взяла на себе Автомобільна Федерація України, перший етап «Ворота України» змінив свою прописку із Закарпаття на Львівщину і отримав назву «Галіція – Ворота України». Співорганізатором цього етапу виступає Галицький автомобільний клуб.
Завтра (у суботу) гонщики старують на перших спеціальних дільницях. Конфігурація їх дещо змінена. Після проїздів Сихівським мостом у Львові, екіпажі прибудуть у Тростянець, де о 12-й стартуватимуть на відрізку, котрий пройде через Глухівець, Суху Долину і Поляну із фінішем поза межами нашого району. Одразу ж стартують проїзди наступною спеціальною дільницею. Від Боринич, з боку Горішного, гонщики промчать попри дачі, Ілів і фінішують біля Дуброви. Після фінішу автомобілі повертаються у Львів (базовий центр на території нового стадіону), а о 15-й повторно проїдуть вранішні дільниці за тими ж маршрутами, починаючи з Тростянця. Додамо, що із 10-ї години траси проїзду будуть перекриті для стороннього руху.
У неділю маємо таку програму. Екіпажі розпочнуть змагання у Жидачівському районі, проїздом між селами Кологури і Вибранівка. Згодом їх чекає етап через Поляну із фінішем поблизу Красова. Орієнтовний час початку – 9-а година ранку. А вже о 10-й розпочнуться старти на відрізку Розділ – Стільсько лісовими дорогами через Ілів, куди автомобілі переїдуть дорогою через Ровадів, Верин, Крупсько та Березину, де можна буде їх побачити у звичному режимі руху. З 12.30 спортсмени ще раз проїдуть тими ж маршрутами.
Фан-зони, де будуть торгові точки та інформаційні табло, розміщуватимуться у Бродках та Стільську. До них зі Львова курсуватимуть безкоштовні автобуси. До місця змагань варто добратись заздалегідь, бо за дві години до стартів доступ буде перекрито. Як уже писалося, в охороні будуть задіяні як працівники міліції, так і військові. Синоптики обіцяють дощі, тож не забудьте парасольки та відповідно одягніться.
Щодо самих учасників змагань, то попередній рекорд 2008 року (36 екіпажів) значно перекрито. Термін заявок продовжено і про повний склад учасників дізнаємось безпосередньо в день старту ралі. Додамо, що значно зросла кількість учасників у найпрестижніших класах 3 та У4000, де стартують на потужних автомобілях Mitsubishi Lancer та Subaru Impreza. Знавці зустрінуть як добре знайомих гонщиків, так і зовсім нових. Родзинкою, звичайно, буде екіпаж у складі водія Олександра Салюка і штурмана Євгена Червоненка. Але вони мають чимало гідних суперників. Тому результат прогнозувати важко.
Ярослав Муха.

Leave a Reply

avatar