Різдвяна феєрія

0
288
Різдвяна феєрія

Січень віщує людям найсвітлішу звістку про народження Христа Спасителя. У передріздвяний час нарід заздалегідь готується до свята насамперед духовно… Для пластунів початок січня є також особливим.
Адже у переддень Свят-вечора вони передають усім у Христі Вогонь з Вифлеєму, який зігріває та освітлює наші душі тим святим світлом Миру. З цього приводу 3 січня собор Св. Юра у Львові наповнився молоддю. Під „Отче Наш” та пісню Вифлеємського Вогню Світло було передано кожному присутньому, зокрема і групі миколаївських пластунів (станичний Микола Гнатів), веринських туристів-краєзнавців (керівник Галина Бишта), вихованців туристсько-краєзнавчого гуртка Новороздільського БДЮТу (керівник Богдан Іваницький). 4 січня миколаївські пластуни розносили Вогонь у миколаївські церкви, а також у міську раду, лікарню, райдержадміністрацію, відділ освіти. А вже 5-го – у села району та в Роздільський інтернат.

Враження від передачі цього Світла є незабутніми, велика радість охоплювала нас. Вогонь горів не лише на нашій свічі, а й відбивався світлом любові в очах християн. Не в одного під час пісні Вифлеємського Вогню покотилися сльози. Попри холод надворі, наші серця горіли теплом. Наче Ісус Христос промовляв: «Хто йде вслід за Мною, не буде ходити у темряві той, але матиме світло життя».
Другий рік поспіль сприяє у передачі Вогню Миру теренами району депутат райради Василь Созоник, який забезпечує автотранспортом та пальним, а цьогоріч транспортом посприяла ще й керівник відділу культури Ірина Іваночко.
Лампадки Вифлеємського Вогню перебуватимуть у церквах до Йордану.

Тетяна Пляцок,
пластунка-прихильниця.

Leave a Reply

avatar