Родинне свято зібрало сім’ї та родини

0
551
Родинне свято

У неділю, 24 липня, у парку 400-річчя в м. Миколаєві було гамірно, людно та весело. Зібрало миколаївчан родинне свято. Містян та гостей міста чекали традиційні та нові атракції. Як і минулого року, малечу чекали дитячий боді-арт, бульбашкове шоу, книжкова фея, конкурси малюнків, циркове шоу, танцювальний флешмоб.

Цьогоріч глядачі мали нагоду побачити зануритись в Середньовіччя, споглядаючи лицарські бої, які відтворила військово-історична дружина «Чорна Галич». Особливо цікаво і захоплююче було спостерігати за майстринею Василиною Федів, яка невтомно впродовж більш ніж п’яти годин поспіль проводила майстер-клас з валяння вовни. Кожен охочий міг зробити собі стильні вовняні прикраси від сережок до намиста. Аеробіка для мам від енергійної Наталії Лешковят зібрала чимало любителів фітнесу і додала святу драйву.

Особливою родзинкою свята був Холі – фест, до слова, він у місті відбувався вперше і зібрав чимало молоді, які залюбки розкидались фарбами, не боячись зіпсувати одяг. Цікава у виконанні експозиція з маками стала місцем для селфі та родинних фото.

Цьогорічне свято відвідали вихованці Роздільського будинку-інтернату. Захід відбувався за кошти ЛОДА (департамент внутрішньої та інформаційної політики) та місцевої громади, а також коштами активно посприяли спонсори та меценати. Родинне свято організували ГО “Просвіта”, спільнота “Миколаїв моя хата не скраю” при підтримці активних миколаївчан, спонсорів та меценатів.

Leave a Reply

avatar