Ще один орден Мірошникова

0
403
Олександр Мірошников

Талановитому миколаївчанину Олександрові Мірошникову 16 листопада 2011-го вперше в історії України вручено “Орден Денисова-Уральського” – найвищу номінацію в області каменерізного мистецтва.

Ювелір одержав орден з рук Валентина Скурлова – експерта антикварного будинку “Крісті” за видатні послуги в розвитку каменерізного мистецтва й у зв’язку з 25-річчям творчої діяльності. Нагородження проходило в рамках закриття конференції “Ювелірне мистецтво: погляд крізь століття”, присвяченої 40-річчю знахідки відомої скіфської пекторалі, у стінах Музею історичних цінностей України на території Києво-Печерської Лаври.

Це вже третя почесна нагорода Мірошникова від Меморіального Фонду Карла Фаберже. Нагадаємо, минулого року він був визнаний гідним “Ордена Карла Фаберже”, а дещо раніше отримав “Почесний знак Михайла Перхіна” (головного ювеліра Фаберже). Варто відзначити, що кавалерами “Ордена Денисова-Уральського” стали тільки 27 осіб у світі, для України це перший подібний випадок. Олександр також передав музею одну із своїх робіт.

Я.К.

Leave a Reply

avatar