Сила історичної злуки

0
387

21 січня туристи-краєзнавці Веринської ЗОШ із керівником Галиною Биштою, туристи-краєзнавці Новороздільського БДЮТ із керівником Богданом Іваницьким, пластуни-гуртківці районного БДЮТ із керівником Миколою Гнатівим, пластуни Дрогобича, Трускавця, туристи Стебника, Львова здійснили сходження на найвищу вершину Львівщини – г. Пікуй (1409 м).
Організатором сходження виступає станиця «Миколаїв» Пласту НСОУ з 1991 року і приурочується воно до Дня Злуки і річниці проголошення приєднання Закарпаття до Великої України. Об’єкт сходження обраний не випадково – крім того, що це найвища гора Львівщини, розташована вона на кордоні Галичини і Закарпаття.
Сходження відбувалося за не дуже сприятливих умов – мінімальний вітер, температура близько 0°С, але разом з тим крутий засніжений підйом (товщина снігового покрову цього року була рекордною і подекуди сягала до 1,5 м), завалена буреломом стежка через ліс. Загальна протяжність маршруту склала 14 км. Проте, враховуючи, що учасники мандрівки є люди досвідчені і підготовлені, все відбулося організовано і без неприємних пригод.

Б.Іваницький.

Leave a Reply

avatar