Ситуація. У „Карпатах” затишшя…

0
520

Міжшкільний оздоровчий табір на базі Стільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів „Карпати”, що функціонував протягом декількох років, цьогоріч не прийме відпочивальників – соціально незахищених школярів Миколаївського району.

-Основна причина, – розповідає керівник райвідділу освіти Роман Сидор, – вердикт обласної санітарної служби про невідповідність споруди призначенню. Адже йдеться про шкільний навчальний корпус для учнів початкових класів. Це пристосоване приміщення справді під час літніх канікул протягом декількох років використовувалося для функціонування в ньому тризмінного оздоровчого табору із цілодобовим перебуванням дітей. На зауваження районної санепідемстанції райвідділ освіти реагував відповідним частковим переоснащенням приміщення. А минулого року обласна контролююча структура цього ж профілю висунула вимоги, задоволення яких обійшлося б у 500 тисяч гривень, тоді як із метою вдосконалення діяльності табору в бюджет закладено усього 60 тисяч гривень.

Відпочивальникам приготовлено своєрідну компенсацію – можливість провести частину канікул разом із однокласниками у рідній школі. А кошти, передбачені для освоєння цьогоріч у Стільську, перерозподілені на всі пришкільні табори з денним перебуванням. Тому, за словами Романа Сидора, з’явилася можливість організувати одноразове гаряче харчування 3400 дітей на 8 гривень, а не на трохи більше шести, як було передбачено раніше. Лідерами пришкільного літнього оздоровлення передбачаються дві Миколаївські, Черницька, Гірська, Рудниківська, Розвадівська, Роздільська школи. Щодо перспективи, то обговорюється питання про можливість придбання для тих, хто раніше оздоровлювався у „Карпатах” у Стільську, путівок в інші табори.

Леся Бардак.

Leave a Reply

avatar