Смерть за прогулянку біля ставу

0
303

Минулої середи (14 липня) на ставах у Більчому сталося страшне вбивство. 9 людей накинулися на двох жителів цього села гр. З., 1980 р.н. та гр. М., лише за те, що ті ввечері прогулювалися ставами.

За відомостями газети «Громада» (міліція жодних деталей жахливого вбивства не повідомила), відбувалося все так. Близько 23.00 год. підприємець, який орендує дані стави, разом із своїм сином, рибоводом та її двома синами, а ще трьома жителями сусідньої Криниці приїхали на стави. Помітивши, на одному із них двох чоловіків, не вникаючи у ситуацію, не випитуючись що вони там роблять, накинулися на них із палицями. А після того, як потерпілі попадали на землю, почали їх ще й копати ногами. Вирішивши, що «злодії» ще не понесли відповідного покарання, відтягнули їх до рибгоспної будки і продовжили там свої жорстокі «розваги». Але коли помітили, що гр. З. знепритомнів, одразу закрили його товариша у будці, а самого потягли у став і там почали відливати водою. Та потерпілий так до тями і не прийшов. Тоді один із «сторожів» поїхав у Криницю за сільським медиком. Медсестра зробила укол. Та і ці заходи нічого не дали. Тоді підприємець разом із хлопцями кинули його у автомобіль ВАЗ 2101 жовтого кольору і повезли на «швидку» у Меденичі. На жаль, не довезли його туди живим. Тамтешні медики констатували смерть і викликали правоохоронців із Миколаївського райвідділу. Ті, приїхавши на місце, спромоглися лише відібрати у присутніх пояснення щодо інциденту і нікого із винних у трагедії не затримали. А ті, скориставшись лояльністю наших міліціонерів, подалися у невідомому напрямку. А іншого потерпілого так і залишили у будці до ранку, навіть не поцікавившись, чи з ним усе в порядку.

Уже наступного дня сільські депутати вирішили ініціювати схід де планують обговорити, яким чином позбавити знахабнілого підприємця права на оренду водойми. Адже, як виявилося, від самосуду, самоуправства, вседозволеності там потерпало чимало жителів Більчого. Що буде дала? Із такими підприємцями, із такою міліцією?

Leave a Reply

avatar