Спогади минулого літа

0
432
літо

Позаду літо, діти уже за партами. Але у багатьох з них помітна ностальгія за канікулами. Особливі спомини у тих, хто побував на відпочинку у Стільському оздоровчому таборі «Верховина».

А відпочило там цього літа за три зміни150 дітей, переважно, із сімей соціально-незахищених категорій. Директор табору Іванна Фацієвич та вихователі Іванна Василишин, Марія Ануліч, Наталя Городецька, Маряна Говдун, Марія Стегній, Маряна Чотириська, Степан Медвіцький і Оксана Фацієвич професійно організували дозвілля. А харчування було настільки різноманітне і калорійне, що відпочиваючі просто змітали усе із тарілок.

Окрім того, у таборі організовувались різноманітні конкурси та святкування. Як ось, «Міс та містер Верховина», «Бенефіс Баби Яги», «Кохання з першого погляду» та багато інших, діти ще мали змогу побувати у різноманітних історичних місцях не лише нашого району, а й області. Побачили Підгорецький та Золочівський замки, Крехівський монастир, водопад у Кам’янці, помолилися у Страдчі, були у Тустані, на Сколівських Бескидах та скелях Довбуша. А найбільше сподобалася і запам’яталася поїздка у постійно діючий зоопарк «Лімпопо», що у Меденичах. Адже там вони змогли побачити різноманітних хижаків, птахів, та іншої дичини.

Вікторія Ничта.

Leave a Reply

avatar