Свято талантів

0
105

Минулої середи в районному Будинку дитячої та юнацької творчості голови райради Ольга Жила, райдержадміністрації – Ігор Пілка, керівник райвідділу освіти Роман Сидор, завідувач райметодкабінету ВО Євгенія Кушнір – вітали учнівський та вчительський цвіт району із значними досягненнями, здобутими протягом минулого навчального року.

Грошовими преміями за перемогу у ІV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад нагороджені Віталій Герасимів – учень 11 кл. Роздільської ЗОШ, інформатика, та Олеся Сподарик – учениця 10 кл. Рудниківської ЗОШ, українська мова і література;

за успіхи у ІІІ етапі (обласному) – 9-класники Миколаївської ЗОШ №1 Марта Шпарій – трудове навчання, ІІІ м. і Марта Залога – англійська мова, ІІІ м; гімназисти: Микола Клименко – 10 кл., фізика, ІІІ м., математика, ІІІ м., Юрій Вишневський – 11 кл., математика, ІІ м., Марія Заболотна – 10 кл., правознавство, ІІ м., Софія Канюк – 9 кл., правознавство, ІІ м., Олена Шкап’як – 9 кл. Вербізької ЗОШ, біологія, ІІІ м., Ірина Кузів –10 кл. Дроговизької ЗОШ, християнська етика, ІІ м., Ірина Євочко –8 кл. Черницької ЗОШ, християнська етика, ІІ м.;

за перемогу у ІІ (районному) етапі – одинадцятикласники: Софія Лучечко – Гірська ЗОШ, біологія, екологія; випускники Миколаївської ЗОШ №1 Ірина Янів – англійська мова, Маркіян Павличак – хімія, Уляна Возна – трудове навчання, гімназисти Катерина Оприск – історія, правознавство, Лев Ощипок – фізика, астрономія, Оксана Бінас – географія, Світлана Пітик – інформаційні технології, Юрій Пришляк – технічна праця; Марта Похилко, Рудниківська ЗОШ, укр..мова і літ., Олександра Гладій – Черницька ЗОШ, німецька мова, Христина Гранда – Березинська ЗОШ, економіка.

За успіхи в обласних турнірах Малої Академії Наук: у турнірі юних істориків: за ІІ місце – десятикласники Дроговизької ЗОШ Володимир Оприск, Михайло Стеців, Ірина Кузів, а також гімназистка Марта Жолобецька та Анна Лящук – учениця Миколаївської ЗОШ №2; у турнірі юних географів, за ІІІ місце – 10-класник гімназії Микола Клименко, 11-класники Миколаївської ЗОШ №1 Ірина Янів і Богдан Русиник, Березинської ЗОШ – Наталія Ярема, гімназистка Марія Мартинів.

За ІІІ місце в ІІІ (обласному) етапі ІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді ім. Тараса Шевченка – Вікторія Брін –10 кл. Роздільської та Олег Іваночко – 5-класник Миколаївської ЗОШ №1;

за перемогу в обласному конкурсі «Звід пам’яток природи, історії, культури, архітектури Львівщини» – Соломія Кубан, уч. Роздільської ЗОШ;

за перемогу в обласному конкурсі школярів «Вчимося заповідати» – Ростислав Василів (Віра Гусак) – члени туристсько-краєзнавчого гуртка Веринської ЗОШ (колективна участь);

в обласному етапі Всеукраїнської акції «Птах року 2011» – Анастасія Колібек – 3-класниця Тужанівської (номінація «Вірш», ІІ м.), «Малюнок»: Марія Палій –11 кл. Липівської, І м., Роман Легкий –10 кл. Черницької, ІІ м., Наталія Сташко – 11 кл. Розвадівської, ІІІ м.; «Поробки з природного та штучного матеріалу»: Ірина Карпин – учениця 10 кл. Більченської, І м., Марія Стручинська – 8 кл. Держівської, ІІІ м, Ольга Беген – уч. 8 кл. Новосілки-Опарської ЗОШ, ІІІ м;

за перемогу в обласному конкурсі на кращу навчально-дослідну земельну ділянку: Катерина Паньків – староста навчально-дослідної ділянки Раделицького НВК (переможець); в обласному етапі трудової акції «Дослідницький марафон»: Оксана Савка – учениця Раделицького НВК, номінація «юний дослідник»; в обласному конкурсі дитячої фотографії на природничу тематику: номінація «Природа в біді»: Роман Михайлишин – 4 кл. Новосілки-Опарської, ІІ м., Ольга Михальська – вихованка туристичного гуртка Миколаївського районного БДЮТ, ІІІ м., Артур Оганезов – 7 кл. Тростянецької, ІІІ м.; «Курйози природи»: Світлана Верещинська – 7 кл. Демнянської, ІІІ м., Юлія Лешковят – 4 кл. Миколаївської ЗОШ №1, ІІІ м.; «Мальовнича природа»: Ірина Дзявроник – 8 кл. Держівської, ІІ м., Софія Лучечко –10 кл. Гірської, ІІІ м., Олена Паук – 4 кл. Малогорожаннівської, ІІІ м., Тетяна Сагаль – 5 кл. Миколаївської ЗОШ №, ІІІ м.; в обласній виставці-конкурсі «Природа і фантазія»: номінація «Аранжування і флористика»: Ірина Табінська – 11 кл. Миколаївської ЗОШ №2, І м., Віра Кушнір (Юлія Кушнір) – 10-класниці Миколаївської ЗОШ №1, ІІ м., колективна робота, Марія Рудейко (Ірина Наконечна) –8 кл. гімназії, ІІ м., колективна робота, Богдан Федунь – 7 кл. Устянської ЗОШ, ІІІ м.; номінація «Бісерування»: гуртківці Миколаївського БДЮТу Олександра Багдай – І м, Соломія Дембіцька – ІІ м., Оксана Сидорак – 7 кл. Стільської ЗОШ (номінація «Витинанка», ІІ м.), Ольга Беген – 8 кл. Новосілки-Опарської ЗОШ (номінація «Витинанка», ІІІ м.), Віра Гусак – 9 кл. Веринської ЗОШ (номінація «Вишивка», ІІ м.), Наталія Вірт – 10 кл. Колодрубівської ЗОШ (номінація «Вишивка», ІІІ м.), Олена Смерек (Наталія Гарбаж, Володимир Микитин) – учні 8 кл. Роздільської ЗОШ (номінація «Коренепластика», І м., колективна робота), Марія Гуменецька – учениця 8 кл. Н.-Опарської ЗОШ (номінація «Малярство на склі», ІІ м., Микола Мохналь (Юрій Корецький) – гуртківці Миколаївського БДЮТ (номінація «Писанкарство», І м., колективна робота);

в обласному етапі І Міжнародного литовсько-українського конкурсу малюнків, плакатів і фотографій «Дружать діти на планеті»: Марта Зайцева – Миколаївська ЗОШ №1 (номінація «Дружба наших країн», ІІІ м.); за перемогу в обласній новорічно-різдвяній виставці-конкурсі «Новорічна композиція» та «Різдвяна шопка» (ОДЕНЦ):

Олександра Багдай – гуртківець Миколаївського БДЮТ (номінація «Новорічна композиція»), у номінації «Різдвяна шопка» – Юлія Вуйко – 4 кл. Київецької ЗОШ, Роксолана Гаврилик – 3 кл. Черницької ЗОШ, Тарас Гаврилик – 5 кл. Черницької ЗОШ, Софія Попович і Юрій Корецький – вихованці Миколаївського БДЮТ;

в обласній виставці – конкурсі «Різдвяна шопка» (ЛОЦНТ ТУМ): Христина Ружило – староста гуртка моделювання сувенірів Миколаївської ЗОШ №2 (номінація «Різдвяна шопка», ІІ м., колективна робота).

в обласному заочному конкурсі з початкового технічного моделювання в техніці орігамі: Анна Федас – староста гуртка Миколаївського БДЮТ (ІІІ м., колективна робота);

В обласній першості з конкурсу орігамі:

Роксолана Пристай (Аліна Ярем) – гуртківці Миколаївського БДЮТ (ІІІ м., колективна робота);

за ІІІ місце в 51-их відкритих змаганнях учнівської молоді Львівщини з пішохідного туризму: члени туристичної команди Миколаївського БДЮТ (командна участь) Маркіян Холодний – конкурс розпалювання вогнища і Христина Перцак – конкурс туристської пісні.

В обласному дитячо-юнацькому фестивалі мистецтв «Сурми звитяги»: солісти Микола Хомин – учень Держівської ЗОШ (І м.), Ірина Теркала – Роздільської ЗОШ (ІІІ м.), Світлана Панасевич – учениця Стільської ЗОШ (Листівка, ІІ м.); гімназист Станіслав Сколоздра –(листівка, ІІІ м.), Юстина Заставна – учениця Миколаївської ЗОШ №1 («Графічна композиція», ІІ м.), Роман Сенів – учень Миколаївської ЗОШ №2 («Декоративна композиція», І м.);

в обласному конкурсі екологічних проектів «Дотик природи – 2012»: гімназистка Оксана Бінас – «Екологія», ІІІ м., Христина Юкал – 10 кл., Новосілки-Опарської ЗОШ (номінація «Зоологія», ІІІ м.);

за І місце в обласному етапі ХІІ Всеукраїнського збору-змагань юних рятувальників «Школа безпеки»: Лев Ощипок – капітан команди Миколаївської гімназії (командна участь);

в обласному етапі Всеукраїнської дитячої еколого-краєзнавчої естафети «Малі ріки-життя України»: Василина Пурій (Роман Марків) – 5-кл. Миколаївської гімназії (ІІІ м., колективна робота);

в обласному етапі Всеукраїнської природоохоронної акції «Годівничка»: Андрій Крижанівський – 7 кл. Розвадівської ЗОШ (краща годівничка, І м.), Марта Садова – 4 кл. Миколаївської ЗОШ №1 (кращий вірш, ІІ м.), Галина Соболь – 8 кл. Демнянської ЗОШ ( кращий вірш», ІІІ м.) ;

в обласному етапі V Міжнародного екологічного конкурсу «У кого бджоли – у того й мед»: Юрій Тремба – 5 кл. Тростянецької ЗОШ ( «Художня робота», ІІІ м.), Садова – 5 кл. Миколаївської гімназії («Казка», ІІІ м.), Христина Стибель – Більченський НВК («Вірш», ІІ м.), Андрій Пундор – 5 кл. Тужанівської ЗОШ («Мультимедійна презентація», ІІ м.);

в обласному фізкультурно-патріотичному фестивалі «Козацький гарт»: Анна Драголюк – капітан команди Миколаївської гімназії (І м., командна участь);

в обласному фестивалі-конкурсі «І слово, і пісня, матусю, тобі»: Ірина Теркала –9-кл. Роздільської ЗОШ (лауреат ІІІ ст.), Марія Фіцала – 10-кл. Розвадівської ЗОШ (лауреат ІІІ ст.).

Грошовими преміями нагороджені вчителі. За успіхи учнів у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад: Галина Сподарик – учитель української мови і літератури Рудниківської ЗОШ, Катерина Човган – англійської мови, Надія Устіянович – хімії та Антоніна Марчишин – трудового навчання (Миколаївська ЗОШ №1), Тіна Притис – німецької мови (Черницька), Роман Олексин – історії, Юрій Пришляк – трудового навчання, Ігор Ониськів – правознавства, Іванна Дерев’янко – астрономії, Віра Ходзінська – фізики, Наталія Підкович – інформатики, Наталія Овсянник – географії (Миколаївська гімназія), Дарія Лучечко – біології та екології (Гірська ЗОШ), Михайло Мороз – економіки (Березинська);

за успіхи у ІV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад: Євген Пруц – інформатики (Роздільська ЗОШ), Галина Сподарик – української мови і літератури (Рудниківська);

за успіхи в ІІІ етапі (обласному) Всеукраїнських учнівських олімпіад: Лілія Фарат і Галина Чень – математики, Іванна Дерев’янко – фізики, Ігор Ониськів – правознавства (Миколаївська гімназія), Люба Ярош – англійської мови, Антоніна Марчишин – трудового навчання (Миколаївська ЗОШ №1), Оксана Коваліско – біології (Вербізька), Галина Грица – християнської етики (Дроговизька) і Марія Кітинська – християнської етики (Черницька);

в обласних турнірах МАН: у турнірі юних істориків – Віра Свистун – (Дроговизька), Роман Олексин – (гімназія), Леся Мандзій – (Миколаївська ЗОШ №2); юних географів – Галина Пурій та Наталія Овсянник (гімназія), Катерина Івашків (Миколаївська ЗОШ №1), Михайло Мороз (Березинська).

в обласних та Всеукраїнських етапах творчих конкурсів і фестивалів: у ІІІ (обласному) етапі ІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді ім. Т. Шевченка – Оксана Келеман (Миколаївська ЗОШ №1), Наталія Кучма (Роздільська);

В обласному конкурсі «Звід пам’яток природи, історії, культури, архітектури Львівщини» – Наталя Бурій (географія, Роздільська ЗОШ); в обласному конкурсі школярів «Вчимося заповідати» – Галина Бишта (Веринська); в обласній Всеукраїнській акції «Птах року – 2011» – Зоряна Корецька (Тужанівська), Ірина Михайлів (Липівська), Оксана Витіск (Черницька), Олена Говикович (Розвадівська), Уляна Полюга (Більченська), Наталія Мелешко (Держівська), Галина Дорожовець (Новосілко-Опарська); в обласному конкурсі на кращу навчально-дослідну земельну ділянку – Марія Гринців (Раделицький НВК), в обласному етапі Всеукраїнської трудової акції «Дослідницький марафон» – Марія Гринців (Раделицький НВК); в обласній виставці-конкурсі «Природа і фантазія» – Романа Огоновська (Миколаївської ЗОШ №2), Антоніна Марчишин (Миколаївської ЗОШ №1), Оксана Косів (гімназія), Оксана Здебська (Устянська), Мирослава Андрусик, Cтефа Корецька (Миколаївський БДЮТ), Оксана Левицька (Стільська ЗОШ), Галина Дорожовець (Новосілко-Опарська), Тетяна Трухим (Веринська), Марія Костишин (Колодрубівська), Ірина Горчинська (Роздільська); в обласному етапі І Міжнародного литовсько-українського конкурсу малюнків, плакатів і фотографій «Дружать діти на планеті» – Тетяна Стечишин (Миколаївська ЗОШ №1); в обласній виставці-конкурсі «Новорічна композиція» та «Різдвяна шопка» – Мирослава Андрусик (Миколаївський БДЮТ), Леся Щепаняк (Київецька), Олександра Людкевич (Черницька), Стефа Корецька (Миколаївський БДЮТ); в обласній виставці-конкурсі «Різдвяна шопка» – Ольга Корецька (Миколаївська ЗОШ №2); в обласному заочному конкурсі з початкового технічного моделювання в техніці орігамі – Стефа Корецька (Миколаївський БДЮТ); у першості області з конкурсу орігамі – Стефа Корецька (Миколаївський БДЮТ); у 51-их відкритих змаганнях учнівської молоді Львівщини з пішохідного туризму – Микола Гнатів (Миколаївський БДЮТ); в обласному дитячо-юнацькому фестивалі мистецтв «Сурми звитяги» – Мар’ян Репіньовський (Роздільська ЗОШ), Ірина Мелешко (Держівська), Тамара Брагіна (Стільська), Володимир Гомза (гімназія), Тетяна Стечишин (Миколаївська ЗОШ №1), Петро Гаврилишин (Миколаївська ЗОШ №2); в обласному конкурсі екологічних проектів «Дотик природи – 2012» – Наталія Овсянник (гімназія), Марія Федун (Новосілко-Опарська); в обласному етапі ХІІ Всеукраїнського збору – змаганнях юних рятувальників «Школа безпеки» – Андрій Грицко (гімназія); в обласному етапі Всеукраїнської дитячої еколого-краєзнавчої естафети «Малі ріки – життя України» – Галина Пурій (гімназія); в обласному етапі Всеукраїнської природоохоронної акції «Годівничка» – Оксана Демків ( Розвадівська), Марія Урбан (Миколаївської ЗОШ №1), Зоряна Загайська (Демнянська); в обласному етапі Міжнародного екологічного конкурсу «У кого бджоли – у того й мед» – Ромоальда Гедз (Тростянецька), Оксана Стасів (Миколаївської ЗОШ І ст.), Надія Карпин (Більченський НВК), Зоряна Білоус (Тужанівська); в обласному фізкультурно-патріотичному фестивалі «Козацький гарт» – Ольга Василишин (гімназія); в обласному фестивалі-конкурсі «І слово, і пісня, матусю, тобі» – Мар’ян Репіньовський (Роздільська), Оксана Росяк (Розвадівська).

Грошовими преміями нагороджено також переможців районного конкурсу «Учитель року – 2012»: Оксану Ярему – учителя української мови і літератури Раделицького НВК; Богдана Триндяка – учителя біології Стільської ЗОШ; Лесю Мандзій – англійської мови Миколаївської ЗОШ №1; Олександру Друзь – фізичної культури Миколаївської ЗОШ №2, а також його лауреатів: учителів української мови і літератури Галину Вентик (Дроговизька ЗОШ), Оксану Дзюрак і Наталію Іванців (Миколаївська ЗОШ №1), Тамару Пришляк (Миколаївської ЗОШ №2); біології – Романну Демків (Розвадівська), Романну Огоновську (Миколаївської ЗОШ №2); англійської мови – Мирославу Галан (Дроговизька) і Любов Мельничук (гімназія).

Нагороджено преміями і переможців районного конкурсу «Урок року»: Галину Пурій (географія, гімназія), Уляну Лучечко (біологія, Гірська ЗОШ), Наталію Зінченко (історія, Тужанівська), Зоряну Леськів (українська мова і література, Миколаївської ЗОШ №2), Ірину Коцар (початкові класи, Миколаївська ЗОШ І ст.), Наталію Савку (християнська етика, Раделицький НВК), а також його лауреатів: Оксану Росяк (музика, Розвадівська), Галину Писанчин (початкові класи, Стільська), Зоряну Євушко (початкові класи Миколаївської ЗОШ №2), Оксану Присташ (української мови і літератури, гімназія), Юрія Левицького (математика, Стільська), Володимира Кривуцького (хімія, Черницька).

А потім сценою БДЮТу заволоділи найталановитіші співаки, танцюристи, декламатори.

Leave a Reply

Be the First to Comment!

avatar
wpDiscuz