Таланти. «Фізика і лірика» Олени

0
635

Чарівна природа нашої Миколаївщини, її особлива атмосфера, а ще оповиті таємничістю легенди надихають на створення чогось незвичайного та прекрасного. І дуже тішить зустріч із тими, хто черпає і возвеличує цю красу – небайдужими до неї людьми. Якось із Оленою Лазурко.

Про таланти цієї дівчини можна говорити годинами. Та й сама вона настільки натхненно розповідає про свої захоплення, що одразу хочеться зануритись в таке фантастичне сприйняття довколишнього світу. Вражає і те, що Олена зуміла поєднати у собі абсолютно, здавалося б, різні напрямки діяльності. Адже обраний фах пов’язаний із точними науками, фінансами. Уже три роки Олена обіймає посаду головного спеціаліста відділу бюджетних надходжень, видатків та обслуговування розпорядників коштів та інших клієнтів управління Державної казначейської служби України у Миколаївському районі. Служба потребує постійного розумового напруження, тому кожну вільну хвильку віддає вдосконаленню своїх численних талантів. Перше, про що варто розповісти, то це її захоплення піснею. Співає Олена змалечку, ще у школі була учасницею усіх масових заходів, брала участь у різноманітних конкурсах. Завдяки чудовому голосу і вродженій артистичності неодноразово ставала переможцем районного пісенного конкурсу «Перлина Дністра». До речі, Олена пише пісні сама. Виглядає, що вдало – її твори виконує Роздільський хор. Варто наголосити, що особливо їй вдаються твори для дітей. Таких у неї назбиралося чимало.

Ще одним захопленням Олени є фотографія. Її світлини не лише вловлюють незабутні миттєвості життя, а й тонко відображають почуття автора, любов, багатство і тепло душі. Коли переглядаєш її творчий доробок, складається враження, що потрапляєш у зовсім незвіданий світ, який вабить своїми барвами та позитивною енергетикою. Фотографовані пейзажі недосвідченому оку легко сплутати із картинами відомих художників, а портрети настільки влучно передають сутність людини, що лише поглянувши на фото, можна зрозуміти характер особи і багато чого розповісти про її життя. Скажете, що фотографувати може кожен? Звичайно, але не усім щастить спіймати об’єктивом незбутню і неповторну мить і передати її так, що здається ніби саме у цей момент світ навколо затамував подих і чекає на диво. Саме таким талантом обдарував Господь Оленку.

Дивує вона друзів й колег і виробами із паперу. Її листівки, букети, шкатулки милують око та вражають своєю ексклюзивністю. Мабуть, кожен із нас хотів би отримати у подарунок щось особливе, те, що неможливо придбати у крамниці, і те, що несе у собі тепло людських рук. Її безмежна фантазія просто вражає. До слова, Олена нещодавно стала на «рушничок щастя». А підготовкою до оформлення весілля дівчина займалася самостійно. Великим сюрпризом для її гостей стали запрошення, прикраси та сувеніри, створені нареченою власноруч.

Колеги по роботі завжди з нетерпінням чекають на нові творчі сюрпризи від Олени. Так, на Різдвяні свята виготовила ексклюзивну ялинку, яка прикрасила усе приміщення казначейства, а торік на свято Христового Воскресіння створила незабутню пасхальну композицію, на яку приходили милуватися працівники різних установ та організацій міста.

Керівництво структури, у якій працює Олена, розуміє, що людина, яка вкладає у справу максимум творчості і креативу, є просто знахідкою. Завдяки творчим особистостям у колективі панує злагода і розуміння, а життєві негаразди перетворюються на дрібничку.

Вікторія Ничта.

Leave a Reply

avatar