У Львові розширюватимуть туристичні межі міста

0
573
львів

Через надмірну завантаженість пішохідної зони в центрі Львова виконавчий комітет міської ради ухвалив «Концепцію розподілу туристичного навантаження на громадський простір Львова», відповідно до якої планують, окрім площі Ринок та проспекту Свободи, розвивати інші історичні частини міста.

«У пішохідній зоні Львова вже достатньо атракцій, тому варто не накопичувати їх, а розширювати межі туристичних маршрутів Львова та відкривати нові привабливі місця як для туристів, так і для мешканців міста. У Львові є понад 100 храмів, тому цікавим є маршрут «Дорога духу і добра», маршрут «Парками Львова», який поєднує зелені зони Львова. Треба популяризувати маршрути «Науковий Львів» місцями різних винаходів, які було зроблено у Львові, «Промисловий Львів», «Астрономічний Львів», інші», – йдеться в ухвалі.

Надалі Львівська міська рада пропонує зробити туристично привабливими такі місця: площі Старий Ринок, Олекси Гасина, Святого Теодора, Митна, Князя Ярослава Осмомисла, Василя Вишиваного, Університетська, Є. Петрушевича, Святого Юра, Музейна; райони історичних дільниць Підзамче, Кастелівка, Новий Світ, Левандівка, Майорівка; парки, сквери, околиці Львова, м. Винники, смт Брюховичі тощо.

Також, відповідно до концепції, планують створити систему для моніторингу туристичного навантаження.

«Для цього потрібна робота спеціальної служби (відділу), яка вивчала би стан справ у дестинації з погляду перспектив розвитку туризму із залученням фахівців, у тому числі науковців», – йдеться в концепції.

Leave a Reply

avatar