УТОС поповнює ряди

0
351

Українському Товариству сліпих виповнилося 78 років, воно об’єднує інвалідів зору 1, 2, 3 груп усієї України.

У його складі – і Стрийська міжрайонна первинна організація. Це 409 інвалідів зору – жителів Стрия, Моршина, Нового  Роздолу, Стрийського, Жидачівського, Сколівського та Миколаївського районів.

Двічі на рік до свята Воскресіння та Міжнародного Дня сліпих міські ради, райдержадміністрації виділяють їм грошову допомогу.

Членам УТОСу від величезної кількості благодійників безкоштовно виділяються озвучені механічні годинники, розкладні тростини для інвалідів 1 групи, а також продукти харчування, промислові вироби, сільськогосподарська продукція. Інваліди зору користуються правом безкоштовного проїзду маршрутними автобусами, маршрутними таксі в межах області на транспорті місцевих перевізників. Їм надається допомога у працевлаштуванні, а за гострої потреби в лікуванні – безкоштовні санаторно-курортні путівки в Євпаторію, Немирів, Любінь Великий, Черче, Моршин.

Уже 20 років діє хоровий колектив та жіночий вокальний ансамбль, гуртки: шахово-шашковий та художнього слова. Щомісяця в райцентрах відбуваються культурно-просвітні заходи для інвалідів зору, а також екскурсії краєм. Актив та правління організації працюють над поповненням рядів. Міжрайонна організація знаходиться в Стрию на вулиці Чорновола, 24, прийомні дні – понеділок та четвер від 9-ої години.

 

З. Бісик,

голова правління.

Leave a Reply

avatar