Відзначення Дня фізичної культури та спорту

0
453
Відзначення Дня фізичної культури та спорту

У районному Будинку дитячої та юнацької творчості відзначено День фізичної культури та спорту. Були представники (футбольні команди) Миколаївської ДЮСШ «Нива 2004», футбольного клубу «Миколаїв», футбольного клубу с.Дроговижа, футбольного клубу с.Тернопілля, Миколаївської ДЮСШ.

Відповідно до інвестиційної угоди між Миколаївської райдержадміністрацією та ВАТ «Миколаївцемент» було передбачено кошти в сумі 73,4 тис.грн. на придбання комплектів спортивних форм для цих футбольних команд.

В силу обставин, які склалися, нагородження дещо відтермінувалося. Але відрадним є те, що воно відбувається напередодні Дня фізичної культури та спорту.

Треба віддати належне, що завдяки шанувальникам, меценатам і, звичайно, футболістам цей вид спорту став масовим у нашому районі.

Настала урочиста мить. Почесна президія у складі голови районної ради О.Жили, голови райдержадміністрації І.Пілки, менеджера із зв’язків з органами влади та місцевого самоврядування ВАТ «Миколаївцемент» Р.Сидора піднялася на сцену.

Свято розпочалося. Із вітальним словом з нагоди Дня фізичної культури та спорту – святом здоров’я, молодості та краси звернувся до присутніх у залі голова райдержадміністрації І.Пілка. Закцентував увагу у своєму виступі на значний успіх футбольних команд району у змаганнях різного рівня, на залучення молоді до занять спортом, його популяризацію на теренах району. Подякував за вагомий вклад інвестиційних коштів у розвиток масового футболу заводом ВАТ «Миколаївцемент». Висловив сподівання на продовження тісної співпраці щодо виконання інвестиційної угоди між райдержадміністрацією та ВАТ «Миколаївцемент».

Голова районної ради О.Жила привітала спортсменів футбольних команд, тренерів ДЮСШ, викладачів фізичної культури та спорту району із святом. Звернула увагу на успіхи та досягнення миколаївчан у змаганнях з різних видів спорту.

Менеджер із зв’язків з органами влади та місцевого самоврядування ВАТ «Миколаївцемент» Р.Сидор привітав футболістів та усіх запрошених із Днем фізичної культури та спорту. У своєму виступі висловив сподівання на подальшу тісну співпрацю між ВАТ «Миколаївцемент», Миколаївською райдержадміністрацією та районною радою, залучення і надалі інвестиційних коштів у популяризацію та розвиток спорту.

Після цього голова райдержадміністрації І.Пілка та голова районної ради О.Жила вручили спортивні форми Миколаївській районній ДЮСШ «Нива-2004», футбольному клубу «Миколаїв», футбольному клубу «Дроговиж», футбольному клубу «Тернопілля», Миколаївській ДЮСШ. Президенти футбольних клубів та директори ДЮСШ висловили подяку райдержадміністрації, районній раді та керівництву ВАТ «Миколаївцемент» за отримані подарунки та привітання з нагоди Дня фізичної культури і спорту. Грамотами райдержадміністрації та районної ради нагороджено кращих спортсменів, тренерів ДЮСШ, викладачів фізичної культури та спорту.

Опісля відбувся цікавий та змістовний концерт, який дав Народний ансамбль народної музики районного Народного Дому (керівник Володимир Начевний).

Leave a Reply

avatar