Вітаємо команду «Оптиміст»

0
358

Вітаємо команду «Оптиміст» Новороздільського професійного ліцею будівництва і побуту з 2 місцем чемпіонату Львівщини по брейн-рингу серед команд професійно-технічних навчальних закладів (ПТНЗ).

Право виступати команда нашого ліцею здобула ще в жовтні 2010 року, перемігши на кущових змаганнях. Нагадаємо, що в кущових змаганнях приймали участь команди Новороздільського професійного ліцею, Миколаївського професійного ліцею, Жидачівського професійного ліцею і команда нашого ліцею. Перемігши у всіх поєдинках, команда нашого ліцею здобула право виступати на цьому чемпіонаті.

В чемпіонаті приймало участь 12 команд Львівщини, які також, попередньо перемігши у своїх кущових групах, здобули право там виступати. Команди були розбиті на 4 групи по 3 команди. В першій ж грі команда нашого ліцею здобула впевнену перемогу з рахунком 3:0 над переможцем двох останніх чемпіонатів –командою “Кімер” Міжрегіонального ВПУ автомобільного транспорту та будівництва м. Львова. Здобувши в наступній грі нічию 2:2, команда нашого ліцею посіла 1 місце у свої групі і вийшла у півфінал. У півфіналі наша команда здобула перемогу з рахунком 3:2 над командою ”Фаворит” Львівського ВПУ ресторанного сервісу та туризму. У фіналі суперником нашої команди була команда “Дельфін” ВПУ № 11 м.Червонограда. Для перемоги у фіналі будь-якій із команд потрібно було здобути дві перемоги. У першій грі наша команда поступилась з рахунком 0:3. У наступній грі наша команда, поступаючись з рахунком 0:2, здобула вольову перемогу з рахунком 3:2. На жаль, у вирішальній грі наша команда поступилась з рахунком 0:3.

Ще раз вітаємо команду «Оптиміст» з почесним 2 місцем чемпіонату Львівщини по брейн-рингу серед команд ПТНЗ.

Склад команди «Оптиміст»: Турлай Мар’яна – капітан, Балук Лілія, Шилова Марія, Лижичко Мар’яна, Ярош Всеволод.

У кущових змаганнях ще приймали участь Горичко Тетяна, Забавчук Яромир, Стасів Сергій.

Іван Паливода – викладач ліцею

Leave a Reply

avatar