ВО Свобода повідомляє про затримання в Дніпропетровську активістів організації

0
530

Всеукраїнське об’єднання Свобода заявляє про затримання дніпропетровських членів об’єднання, які спробували провести акцію протесту за маршрутом прямування по місту патріарха Московського і всієї Русі Кирила.

Про це повідомляє прес-служба ВО Свобода в суботу.

“24 липня цього року у Дніпропетровську бійцями спецпідрозділу МВС Беркут було затримано 9 членів Дніпропетровської обласної організації ВО Свобода. Серед затриманих керівник Дніпропетровської Свободи Анатолій Галілей. Свободівці намагалися провести акцію протесту за маршрутом патріарха Кирила”, – йдеться в повідомленні.

Прес-служба об’єднання також відзначає, що співробітники МВС відмовляються пояснити причини затримання.

Про наміри Свободи проводити свої акції не повідомлялося. Міліція також не коментує інформацію про нібито затримання активістів цієї політсили.

Як стало відомо, напередодні Дніпропетровський окружний апеляційний суд заборонив обласній організації Української народної партії (УНП) проводити пікет під час візиту патріарха Кирила до міста 24-25 липня.

За словами начальника управління внутрішньої політики Дніпропетровської міськради Володимира Михайлишина, заявка про проведення пікету по шляху проходження по місту глави Російської православної церкви дійсно надійшла до виконкому міської ради. Передбачалося, що пікети будуть виставлені в аеропорту, у Севастопольському парку і парку Шевченка, в тих місцях, де буде найбільше скупчення людей.

“Візит пов’язаний з деякими труднощами, тому що існують певні норми з охорони особи. І передбачити, що це буде за пікет, важко. Але головне навіть не це, заявка не відповідає положенню “Про проведення масових заходів “, тому виконком і звернувся до суду”, – сказав Михайлишин.

Також сьогодні повідомлялося, що Окружний адміністративний суд Києва заборонив проведення акцій протесту під час перебування в столиці 25-28 липня патріарха Московського Кирила.

Leave a Reply

avatar