Вже зовсім скоро стартує Третій симпозіум скульптурів-каменотесів у Миколаєві

0
1083
Щебель

У міській раді розпочав роботу Організаційний комітет з підготовки до «Третього симпозіуму скульптурів-каменотесів у м. Миколаєві». До оргкомітету увійшли міський голова А.Щебель, керуючий справами виконкому Ю.Шпак, заступник голови РДА В.Козоглодюк, підприємець С.Карлицький, в.о. керівника МКП «ЖКУ» У.Міськів та керівник громадської організації «Книжкова Толока» Л.Хомчак.

Як зауважив, міський голова А.Щебель «цей проект є надзвичайно важливою культурною подією міста. Адже, у такий спосіб ми маємо можливість реалізувати водночас кілька поставлених цілей перед громадою. Перша – збагатити життя миколаївчан насичено культурними подіями. Друга – це сприяти облагородженю території міста Миколаєва прекрасними витворами мистецтва».

Люба Хомчак – ідейний генератор проекту зауважила, що «Миколаїв з нетерпінням очікує на людей, які «серцем чують камінь». Цьогоріч до Миколаєва має завітати 14 скульпутрів. Києва, Донецької, Івано-Франківської, Дніпропетровської, Волинської та Запорізької областей та з Іраку. З них, семеро – вже наші знайомі скульптори, творіння яких прикрашають наше місто та ще семеро нових учасників».

Приємно відзначити, що новими учасниками цьогорічного симпозіуму скульптурів-каменотесів будуть випускники Львівської національної академії мистецтв. Миколаїв радо вітатиме делегацію молодих митців, які прагнуть перейняти досвід у досвідчених та засвідчити свій талант.
Проведення такого важливого заходу неможливо без підтримки меценатів та партнерів Миколаївської ради. Як і у минулі рази, до проекту активно долучатимуться місцеві підприємці та добродії.

Нагадуємо, це вже третій симпозіум скульптурів-каменотесів.
Організаторами заходу є Миколаївська міська рада та ГО «Книжкова толока».

Leave a Reply

avatar