За півроку на Львівщині виявили 300 нелегальних перевізників

0
784
маршрутка автобус

За півроку на Львівщині виявили близько 300 нелегальних перевізників, які займалися пасажирськими перевезеннями, а також кілька неліцензованих підприємств.

Про це сьогодні під час прес-конференції у Львові заявив голова Держслужби Михайло Ноняк.

За його словами, ця цифра насправді може бути значно більша, але вони зроблять відповідні висновки, а також зреагують на недоліки в роботі територіального відділення «Укртрансбезпеки» у Львівській області.

На думку Михайла Ноняка, проблема накопичувалися два роки, впродовж яких діяв мораторій на проведення перевірок і багато перевізників просто розслабилися.

Він також додав, що з «нелегалами» вони, передусім, борються за допомогою спілкування, а вже потім накладають штрафи, які можуть сягати і 18 ти. грн. чи 34 тис. грн. Також Міністерство інфраструктури розробило відповідні законопроекти для посилення контролю на злісними порушниками, які передбачають навіть конфіскацію транспортного засобу.

Заступник міністра інфраструктури України Юрій Лавренюк додав, що проблема з пасажирськими перевезеннями існує не лише на Львівщині, а й в інших областях. Передусім вони закликають перевізників випускати на лінію справні транспортні засоби, а не «відра з гайками».

Leave a Reply

avatar