Завершено формування керівних органів райради

0
387

Ярослав ПапугаУчора відбулось друге пленарне засідання першої сесії новообраної районної ради. Спочатку знову повернулись до обрання керуючого справами – заступника голови Миколаївської районної ради. Як пам’ятають читачі, на першому пленарному засіданні двоє основних претендентів, Люба Сорочак від «Батьківщини» та Ярослав Папуга від «Нашої України», набрали однакову кількість голосів – по 26. Для обрання потрібно не менше 28. Після додаткових перемовин голова райради Ольга Жила запропонувала обидві кандидатури для повторного голосування. Проти такого кроку протестували депутати Василь Созоник, Зіновій Баранецький, Василь Кіндрацькимй, Ігор Мартинюк. Суть їхніх пропозицій зводилась до того, що керуючий справами – посада суто технічна. Та Ольга Володимирівна настояла на цьому голосуванні, і воно було результативним. 29-ма голосами заступником обрано Ярослава Папугу.

Після обговорення затверджено склад та керівників постійних комісій райради, а також склад президії ради, куди і ввійшли голови комісій. Про керівників політичних фракцій, котрі, згідно із регламентом ради, також ввійдуть у члени президії, наразі не йшлося.

Отож, керівництво комісій розподілено після тривалих узгоджень у понеділок та внесених вже в сесійній залі поправок: бюджетну та земельну очолили відповідно представники «Сильної України» Володимир Матвіїшин та Володимир Каліновський від КУНу. «Свободі» дістались комісії з питань регламенту, депутатської етики і дотримання законності (Мар’яна Івах) та агропромислового комплексу і екології (Андрій Тенета); комісію з питань промисловості, енергозберігання, зв’язку та шляхового господарства очолив представник «Нашої України» Андріян Пришляк; охороною здоров’я опіковуватиметься представник «Фронту змін» Валерій Домашич; питаннями молоді, спорту, культури і туризму займатиметься висуванець «Батьківщини» Юрій Шипов; питаннями праці, соціального захисту населення і захисту прав громадян –споживачів перейматиметься Василь Кіндрацький від УНП, а освітою, духовним і національним відродженням – член партії Регіонів Марія Ониськів.

Окрім того, депутати проголосували питання матеріального забезпечення для здійснення деепутатських повноважень та визначилися із оплатою праці керівництву ради.

Ярослав Муха.

Leave a Reply

avatar