Заява до Президента України та Верховної Ради України щодо політичної ситуації в Україні

0
409

За два роки перебування В.Януковича на посаді Президента в Україні встановлено антиукраїнський авторитарний режим. В національній політиці – курс на повзучу русифікацію став офіційним. У соціально-економічній – всі так звані «реформи» і «покращення» звелися до пограбування народу, перерозподілу національного багатства на користь вузенької кліки олігархів. Гуманітарна політка режиму зневажає усе українське, не лише закриває україномовні школи, а й руйнує всю систему освіти; переслідує ЗМІ, журналістів і творчу інтелігенцію. У політичній cфері – наступ на права громадян, репресії проти опозиції, поява політичних в’язнів, політично мотивовані судові переслідування політиків та колишніх урядовців, зокрема Ю.Тимошенко та Ю.Луценка. В кадровій політиці – на всі відповідальні пости призначені україноненависники, ставленики Москви та патентовані корупціонери. На відкуп Росії віддано інформаційний простір держави. У зовнішньополітичній діяльності режим опинився у фактичній міжнародній ізоляції, свідченням чого є Резолюція Парламентської асамблеї Ради Європи “Функціонування демократичних інституцій в Україні” від 26 січня 2012 року.

Два роки режиму Януковича – це два роки суцільних невдач і катастроф. Успіхів досягнуто лише в пограбуванні народу і нищенні держави.

Важливим напрямком діяльності режиму Януковича став наступ на права місцевого самоврядування. Більмом на оці режиму стали ті місцеві ради, над якими режим не встановив контролю.

За два роки В. Янукович і авторитарний режим, який він створив підвели Україну до прірви. Ті уявні порушення, які інкримінують прем’єр-міністру і міністрам попереднього уряду не йдуть в жодне порівняння з масштабом реальних зловживань, порушень і шкідництва, що здійснили на наших очах очільники режиму. Саме тому громадяни України дали належну відповідь режимові поставивши понад мільйон підписів на підтримку акції «Україна без Януковича».

Україну порятує лише перемога об’єднаної опозиції на парламентських виборах 2012 року. Цій меті повинна бути підпорядкована координація дій об’єднаної опозиції і районні організації політичних партій у Миколаївському районі вже зробили кроки в даному напрямку, підписавши Угоду про спільні дії.

Ми розуміємо, що виняткова відповідальність лежить на тих місцевих радах, де більшість мають опозиційні сили. Ради повинні стати вогнищами опору режимові та місцями практичної консолідації й дієвого об’єднання опозиційних сил.

Ми закликаємо всі політичні сили, котрі представлені в місцевих радах Миколаївщини, приєднатися до координції дій об’єднаної опозиції. Наша перемога – тільки у спільній і безкомпромісній боротьбі.

Голова МРО ВО «Батьківщина» Л.Сорочак

Голова МРО ВО «Свобода» О.Микитка

Голова МРО ПП «Фронт Змін» Б.Чечотка

Голова МРО ПП «КУН» Б.Звозда

Голова МРО «Народний Рух України» А.Щебель

Голова МРО ПП «Наша Україна» А.Патій

Голова МРО «Українська Народна Партія» В.Кіндрацький

Голова МРО «Європейська Партія України» А.Шайгец

Голова МРО ПП «Удар» В.Суховерський

Голова МРО ПП «За Україну!» Р.Сколоздра

Leave a Reply

avatar