Габаритні автомобілі Міські Новини Поради Містян Спецтехніка та Установки

Якими бувають сміттєвози

Поводження з побутовими відходами – одна з головних проблем сучасності. Кількість сміття неухильно зростає, і вирішення проблем, пов’язаних із накопиченням чи утилізацією побутових відходів лягає на плечі комунальних служб.

Види сміттєвозів

Автомобіль сміттєвоз оснащується контейнерами для перевезення різного роду відходів: від харчових залишків до упаковок зі скла, пластику та інших матеріалів. Є моделі, які можуть перевозити великогабаритне та небезпечне сміття.

Купити сміттєвоз можна на сайті Wintechsolutions.com.ua з різним призначенням:

– гідравлічний маніпулятор для підйому спеціальних контейнерів;

– для підняття гілок та витягування сміття з поглиблених баків;

– з кількома відсіками для поділу відходів за категоріями.

Також сміттєвози поділяються на різні типи:

1. Кузовні та контейнерні: конструкція перших – це цілісний кузов, другі возять змінні контейнери для вивезення відходів.

2. Для збирання та транспортування сміття на далекі дистанції. Техніка курсує містом, збираючи сміття з дворів з подальшою його доставкою до місць утилізації.

3. За способом завантаження відходів сміттєвози бувають з передньою, бічною або задньою системою навантаження.

Особливості конструкції

Сміттєвоз є вантажним автомобілем, обладнаним великим кузовом для перевезення відходів. Завантаження сміття в кузов здійснюється за допомогою спеціального навісного обладнання, яке приводиться в дію вручну, електричним або гідравлічним способом.

Місткість кузова варіюється в залежності від моделі. Найчастіше сміттєвози базуються на довгомірних вантажних шасі і мають бункер місткістю від 1 до 50 кубічних метрів. Малогабаритні моделі часто завантажують вручну, у той час як більші оснащені мультиліфтом, який працює на гідравліці та обладнаний захватами для маніпулювання контейнерами.

Механізм збору та транспортування сміття відбувається таким чином:

1. Захватний пристрій (гак або маніпулятор) піднімає контейнер, висипає його вміст у бункер і ставить назад.

2. Далі пресуюча плита охоплює і стискає сміття, зменшуючи його обсяг збільшення місткості всередині бункера.

3. Після прибуття до пункту вивантаження відходи вивантажуються шляхом перекидання бункера або через спеціальну розвантажувальну трубу.

Основним фактором при виборі сміттєвозу є метод завантаження відходів. Техніка з бічним механізмом обладнана закритим кузовом та пристроями для утрамбування та вивантаження.

Сміттєвоз із заднім завантаженням – це місткий бункер із відкидним бортом. Вони можуть перевозити великогабаритне сміття. Спеціальна платформа, що ущільнює, допомагає рівномірно розподілити вантаж.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top