Габаритні автомобілі Міські Новини Поради Містян Спецтехніка та Установки

Особливості роботи машини-асенізатора

Сьогодні комунальні підприємства та компанії, що займаються обслуговуванням житлових ділянок у містах, потребують наявності спеціальної техніки – асенізатора. Це транспортний засіб для відкачування та транспортування рідких відходів. За його допомогою можна забрати стічні води з відстійників, вигрібних ям та інших установок та об’єктів, де накопичуються відходи.

Основний принцип роботи асенізатора – відкачка рідини за допомогою механічного або вакуумного насосу. Конструкція асенізатора передбачає наявність спеціальної цистерни, для подальшого зручного та безпечного вивезення цих відходів або їх обробки. Таким чином людина при відкачуванні рідких побутових відходів має мінімальний ризик контакту з цими відходами. Це забезпечує безпечність та продуктивність роботи.

На сьогоднішній день купити асенізатор можна на сайті виробника VIVA.NET.UA компаніям, які працюють у сфері будівництва, промисловості, санітарії, муніципальної гігієни тощо. За допомогою асенізатора можна значно покращити навколишнє середовище та уникнути його забруднення. Окрім цього, асенізатор зводить до мінімуму розвиток серйозних захворювань, які пов’язані з неправильною обробкою та вивезенням відходів.

Оскільки асенізатор використовується у різних напрямах діяльності людини, потрібно правильно підібрати оптимальну модель цієї спецтехніки. Компанії потрібно проаналізувати об’єми та особливості побутових відходів, з якими вона працює, та звернути увагу на сферу використання асенізатора. Автомобіль асенізатор може використовуватись на будівництві, у комунальному господарстві, у промисловості, для екологічного контролю та інше.

Це досить універсальна машина для відкачування стічних та каналізаційних вод. Основне її завдання – це гарантування безпеки людини, а також правильна обробка відходів. Якщо ви плануєте використовувати асенізатор у тваринництві та сільському господарстві, ця спецтехніка допоможе у відкачуванні та транспортуванні тваринного гною та інших відходів. Також за її допомогою можна відкачувати хімічні речовини, мастила, нафтопродукти та продукти виробництва. Тож рішення купити асенізатор буде правильним, якщо компанія постійно працює з різними типами відходів та потребує спеціальної техніки для їх відкачування. Сьогодні купити асенізатор в Україні достатньо просто, адже представлено достатньо варіантів цієї техніки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top